דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.



קודם
אביב 2012
האחרון
קיץ 2012
רשימה נוכחית
חורף 2012-2013
הבא
אביב 2013
סמסטר נוכחי
אביב 2013
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2012-2013 , הרצאות בלבד, ממוין לפי מספר קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
234107-10 אנליזה נומרית עירד יבנה ב 09:30-12:30 טאוב 7
234107-20 אנליזה נומרית אברהם סידי ג 09:30-12:30 טאוב 9
234111-10 מבוא למדעי המחשב רמי כהן ב 12:30-14:30 אולמן 309
234111-20 מבוא למדעי המחשב תאמר סלמאן ב 12:30-14:30 אולמן 307
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי יחיאל קמחי ב 10:30-12:30 פישבך 343
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי ישראל שטיינפלד ב 12:30-14:30 דייויס 250
234112-30 מבוא למחשב - שפת סי תמיר לוי ה 12:30-14:30 אולמן 309
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' רן רובינשטיין ד 14:30-16:30 טאוב 1
234114-20 מבוא למדעי המחשב מ' תמיר לוי ב 12:30-14:30 טאוב 9
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' רון קימל ד 14:30-16:30 טאוב 2
234118-10 ארגון ותכנות המחשב רוני רוט ב 14:30-16:30 טאוב 9
234118-20 ארגון ותכנות המחשב שרוני פלדמן ג 17:30-19:30 טאוב 7
234122-10 מבוא לתכנות מערכות גיל ברקת ב 12:30-14:30 טאוב 7
234123-10 מערכות הפעלה דר רסקין לאוניד ה 08:30-10:30 טאוב 2
234127-10 מבוא למחשב בשפת מטלאב אהוד ריבלין ה 13:30-15:30 טאוב 2
234127-20 מבוא למחשב בשפת מטלאב יחיאל קמחי ג 12:30-14:30 אולמן 305
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב טובי עציון א 09:30-11:30 טאוב 2
234218-10 מבני נתונים 1 נאדר בשותי ג 08:30-10:30 טאוב 2
234218-20 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 2
234247-10 אלגוריתמים 1 פרופ נאור יוסף ב 14:30-16:30 טאוב 7
234247-20 אלגוריתמים 1 שלמה מורן ד 10:30-12:30 טאוב 7
234262-10 תכן לוגי עמי ליטמן א 12:30-14:30 טאוב 9
234262-20 תכן לוגי מיכאל לינדנבאום ב 14:30-16:30 טאוב 2
234267-0 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר 0-0 טאוב 0
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים עדי יועז ב 16:30-18:30 טאוב 9
234270-10 ניהול פרוייקטי תוכנה עמיר תומר א 14:30-16:30 טאוב 6
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב אמיר שפילקה ב 10:30-13:30 טאוב 1
234293-20 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נגה צבי ג 10:30-13:30 טאוב 7
234301-10 פרויקט בעיבוד נתונים ה' יצחק בוסל ה 13:30-16:30 טאוב 3
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרופ חבר גיל יוסף א 12:30-14:30 טאוב 3
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרופ חבר גיל יוסף ג 14:30-16:30 טאוב 3
234313-10 פרויקט תעשיתי מיכאל אלעד 0 אין זמנים באתר UG
234319-10 שפות תכנות פרופ חבר גיל יוסף ג 10:30-12:30 טאוב 2
234322-10 מערכות קבצים חגית עטיה א 14:30-16:30 טאוב 7
234325-10 גרפיקה ממוחשבת מירלה בן-חן ג 12:30-14:30 טאוב 6
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל 0 אין זמנים באתר UG
236303-10 פרויקט בעיבוד שפות טבעיות אלון איתי 0 אין זמנים באתר UG
236309-10 מבוא לתורת הצפינה רוני רוט ד 14:30-16:30 טאוב 6
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה עמיר תומר א 12:30-14:30 טאוב 7
236327-10 עיבוד תמונות ואותות במחשב אלפרד ברוקשטיין ה 14:30-16:30 טאוב 8
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים דני רז ב 14:30-16:30 טאוב 3
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים דני רז 0 אין זמנים באתר UG
236341-10 תקשורת באינטרנט ראובן כהן ב 14:30-16:30 טאוב 5
236342-10 מבוא לאימות תוכנה ארנה גרימברג ג 12:30-14:30 טאוב 9
236343-10 תורת החישוביות איל קושלביץ ב 12:30-14:30 טאוב 2
236343-20 תורת החישוביות איל קושלביץ ג 10:30-12:30 טאוב 3
236347-10 ניתוח וסינתזה של תוכנה ערן יהב ב 10:30-12:30 טאוב 3
236349-10 פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם 0 אין זמנים באתר UG
236350-0 הגנה במערכות מתוכנתות ניצן חריזמן 0-0 טאוב 0
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות שרה ביתן ד 10:30-12:30 טאוב 5
236351-10 מערכות מבוזרות רועי פרידמן ג 10:30-12:30 טאוב 6
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות שמואל זקס ה 10:30-12:30 טאוב 1
236360-10 תורת הקומפילציה ארז פטרנק ה 10:30-12:30 טאוב 2
236363-10 מערכות מסד נתונים יוהן מקובסקי ב 16:30-18:30 טאוב 7
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ דן צפריר 0 אין זמנים באתר UG
236370-10 תכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר א 10:30-12:30 טאוב 9
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר ארז פטרנק 0 אין זמנים באתר UG
236371-20 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אבי מנדלסון ב 12:30-14:30 טאוב 201
236372-10 רשתות בייסיאניות דן גייגר ב 09:30-11:30 טאוב 601
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' גואל סמואל 0 אין זמנים באתר UG
236501-10 מבוא לבינה מלאכותית שאול מרקוביץ ב 10:30-12:30 טאוב 5
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' ערן יהב 0 אין זמנים באתר UG
236506-10 קריפטולוגיה אלי ביהם ג 08:30-10:30 טאוב 5
236508-10 קריפטוגרפיה וסיבוכיות יובל ישי ג 10:30-12:30 טאוב 8
236521-10 אלגוריתמי קירוב הדס שכנאי ב 14:30-16:30 טאוב 8
236523-10 מבוא לביואינפורמטיקה פרופ חבר מנדל-גוטפרוי יעל ב 14:30-16:30 אולמן 309
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה פרופ פינטר רון ד 16:30-18:30 טאוב 701
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 גרשון אלבר ב 10:30-12:30 טאוב 4
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 פרופ נאור יוסף ה 10:30-12:30 טאוב 4
236603-10 נושאים מתקדמים במ"מ 3 ניר אילון ג 12:30-14:30 טאוב 8
236604-10 נושאים מתקדמים במ"מ 4 יוהן מקובסקי א 12:30-14:30 טאוב 8
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 רונן בר-נהור א 09:30-11:30 טאוב 201
236610-10 נושאים מתקדמים במ"מ 10 אלפרד ברוקשטיין ה 10:30-12:30 טאוב 8
236698-10 הבטחת איכות תוכנה דניאל גלין ד 16:30-18:30 טאוב 3
236703-10 תכנות מונחה עצמים טל כהן ג 08:30-10:30 טאוב 7
236719-10 גיאומטריה חישובית גיל ברקת ג 10:30-12:30 טאוב 4
236754-10 פרויקט במערכות נבונות אלפרד ברוקשטיין 0 אין זמנים באתר UG
236757-10 פרויקט במערכות לומדות רן אל-יניב 0 אין זמנים באתר UG
236760-10 למידה חישובית נאדר בשותי ג 15:30-17:30 טאוב 8
236780-10 אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי ארז פטרנק א 10:30-12:30 טאוב 4
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 8
236802-10 סמינר במדעי המחשב 2 טובי עציון ב 12:30-14:30 טאוב 4
236803-10 סמינר במדעי המחשב 3 מיכאל קמינסקי ה 10:30-12:30 טאוב 701
236804-10 סמינר במדעי המחשב 4 פרופ חבר גיל יוסף ג 12:30-14:30 0
236813-10 סמינר באלגוריתמים ראובן בר-יהודה ה 14:30-17:30 טאוב 4
236817-10 סמינר בבלשנות חישובית עוזי אורנן ד 08:30-10:30 טאוב 4
236818-10 סמינר בביואינפורמטיקה פרופ פינטר רון ד 14:30-16:30 טאוב 701
236819-10 סמינר ברשתות תקשורת מחשבים ראובן כהן ב 10:30-12:30 טאוב 6
236826-10 סמינר במסדי נתונים ירון קנזה ב 12:30-14:30 טאוב 6
236827-10 סמינר במערכות מחשבים דן צפריר ד 16:30-18:30 טאוב 8
236861-10 גיאומטריה נומרית של תמונות רון קימל ב 16:30-18:30 טאוב 401
236862-10 ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד אותות ותמונות מיכאל אלעד א 10:30-12:30 טאוב 3
236873-10 ראיה ממוחשבת מיכאל לינדנבאום א 14:30-16:30 טאוב 8
236927-10 מבוא לרובוטיקה אהוד ריבלין א 12:30-14:30 טאוב 4
236941-10 מבוא לרשתות עצביות יורם ברעם ד 10:30-12:30 טאוב 4
236990-10 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור א 14:30-16:30 טאוב 4
236991-10 פרויקט בחישוב קוונטי בתמ"ג טל מור ב 09:30-11:30 טאוב 201