לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.



קודם
אביב 2012
האחרון
קיץ 2012
רשימה נוכחית
חורף 2012-2013
הבא
אביב 2013
סמסטר נוכחי
אביב 2013
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2012-2013 , הרצאות בלבד, ממוין לפי שעות קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר ארז פטרנק 0 אין זמנים באתר UG
234313-10 פרויקט תעשיתי מיכאל אלעד 0 אין זמנים באתר UG
236303-10 פרויקט בעיבוד שפות טבעיות אלון איתי 0 אין זמנים באתר UG
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים דני רז 0 אין זמנים באתר UG
236349-10 פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם 0 אין זמנים באתר UG
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' גואל סמואל 0 אין זמנים באתר UG
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' ערן יהב 0 אין זמנים באתר UG
236754-10 פרויקט במערכות נבונות אלפרד ברוקשטיין 0 אין זמנים באתר UG
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל 0 אין זמנים באתר UG
236757-10 פרויקט במערכות לומדות רן אל-יניב 0 אין זמנים באתר UG
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ דן צפריר 0 אין זמנים באתר UG
236350-0 הגנה במערכות מתוכנתות ניצן חריזמן 0-0 טאוב 0
234267-0 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר 0-0 טאוב 0
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב טובי עציון א 09:30-11:30 טאוב 2
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 רונן בר-נהור א 09:30-11:30 טאוב 201
236370-10 תכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר א 10:30-12:30 טאוב 9
236780-10 אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי ארז פטרנק א 10:30-12:30 טאוב 4
236862-10 ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד אותות ותמונות מיכאל אלעד א 10:30-12:30 טאוב 3
234262-10 תכן לוגי עמי ליטמן א 12:30-14:30 טאוב 9
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרופ חבר גיל יוסף א 12:30-14:30 טאוב 3
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה עמיר תומר א 12:30-14:30 טאוב 7
236604-10 נושאים מתקדמים במ"מ 4 יוהן מקובסקי א 12:30-14:30 טאוב 8
236927-10 מבוא לרובוטיקה אהוד ריבלין א 12:30-14:30 טאוב 4
234270-10 ניהול פרוייקטי תוכנה עמיר תומר א 14:30-16:30 טאוב 6
234322-10 מערכות קבצים חגית עטיה א 14:30-16:30 טאוב 7
236873-10 ראיה ממוחשבת מיכאל לינדנבאום א 14:30-16:30 טאוב 8
236990-10 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור א 14:30-16:30 טאוב 4
236372-10 רשתות בייסיאניות דן גייגר ב 09:30-11:30 טאוב 601
236991-10 פרויקט בחישוב קוונטי בתמ"ג טל מור ב 09:30-11:30 טאוב 201
234107-10 אנליזה נומרית עירד יבנה ב 09:30-12:30 טאוב 7
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי יחיאל קמחי ב 10:30-12:30 פישבך 343
236501-10 מבוא לבינה מלאכותית שאול מרקוביץ ב 10:30-12:30 טאוב 5
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 גרשון אלבר ב 10:30-12:30 טאוב 4
236819-10 סמינר ברשתות תקשורת מחשבים ראובן כהן ב 10:30-12:30 טאוב 6
236347-10 ניתוח וסינתזה של תוכנה ערן יהב ב 10:30-12:30 טאוב 3
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב אמיר שפילקה ב 10:30-13:30 טאוב 1
234111-10 מבוא למדעי המחשב רמי כהן ב 12:30-14:30 אולמן 309
234122-10 מבוא לתכנות מערכות גיל ברקת ב 12:30-14:30 טאוב 7
236343-10 תורת החישוביות איל קושלביץ ב 12:30-14:30 טאוב 2
236826-10 סמינר במסדי נתונים ירון קנזה ב 12:30-14:30 טאוב 6
236802-10 סמינר במדעי המחשב 2 טובי עציון ב 12:30-14:30 טאוב 4
234111-20 מבוא למדעי המחשב תאמר סלמאן ב 12:30-14:30 אולמן 307
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי ישראל שטיינפלד ב 12:30-14:30 דייויס 250
234114-20 מבוא למדעי המחשב מ' תמיר לוי ב 12:30-14:30 טאוב 9
236371-20 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אבי מנדלסון ב 12:30-14:30 טאוב 201
234118-10 ארגון ותכנות המחשב רוני רוט ב 14:30-16:30 טאוב 9
234247-10 אלגוריתמים 1 פרופ נאור יוסף ב 14:30-16:30 טאוב 7
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים דני רז ב 14:30-16:30 טאוב 3
236341-10 תקשורת באינטרנט ראובן כהן ב 14:30-16:30 טאוב 5
236521-10 אלגוריתמי קירוב הדס שכנאי ב 14:30-16:30 טאוב 8
236523-10 מבוא לביואינפורמטיקה פרופ חבר מנדל-גוטפרוי יעל ב 14:30-16:30 אולמן 309
234262-20 תכן לוגי מיכאל לינדנבאום ב 14:30-16:30 טאוב 2
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים עדי יועז ב 16:30-18:30 טאוב 9
236363-10 מערכות מסד נתונים יוהן מקובסקי ב 16:30-18:30 טאוב 7
236861-10 גיאומטריה נומרית של תמונות רון קימל ב 16:30-18:30 טאוב 401
234218-10 מבני נתונים 1 נאדר בשותי ג 08:30-10:30 טאוב 2
236506-10 קריפטולוגיה אלי ביהם ג 08:30-10:30 טאוב 5
236703-10 תכנות מונחה עצמים טל כהן ג 08:30-10:30 טאוב 7
234107-20 אנליזה נומרית אברהם סידי ג 09:30-12:30 טאוב 9
234319-10 שפות תכנות פרופ חבר גיל יוסף ג 10:30-12:30 טאוב 2
236351-10 מערכות מבוזרות רועי פרידמן ג 10:30-12:30 טאוב 6
236719-10 גיאומטריה חישובית גיל ברקת ג 10:30-12:30 טאוב 4
236508-10 קריפטוגרפיה וסיבוכיות יובל ישי ג 10:30-12:30 טאוב 8
236343-20 תורת החישוביות איל קושלביץ ג 10:30-12:30 טאוב 3
234293-20 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נגה צבי ג 10:30-13:30 טאוב 7
234325-10 גרפיקה ממוחשבת מירלה בן-חן ג 12:30-14:30 טאוב 6
236342-10 מבוא לאימות תוכנה ארנה גרימברג ג 12:30-14:30 טאוב 9
236603-10 נושאים מתקדמים במ"מ 3 ניר אילון ג 12:30-14:30 טאוב 8
236804-10 סמינר במדעי המחשב 4 פרופ חבר גיל יוסף ג 12:30-14:30 0
234127-20 מבוא למחשב בשפת מטלאב יחיאל קמחי ג 12:30-14:30 אולמן 305
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרופ חבר גיל יוסף ג 14:30-16:30 טאוב 3
236760-10 למידה חישובית נאדר בשותי ג 15:30-17:30 טאוב 8
234218-20 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 2
234118-20 ארגון ותכנות המחשב שרוני פלדמן ג 17:30-19:30 טאוב 7
236817-10 סמינר בבלשנות חישובית עוזי אורנן ד 08:30-10:30 טאוב 4
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות שרה ביתן ד 10:30-12:30 טאוב 5
236941-10 מבוא לרשתות עצביות יורם ברעם ד 10:30-12:30 טאוב 4
234247-20 אלגוריתמים 1 שלמה מורן ד 10:30-12:30 טאוב 7
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' רן רובינשטיין ד 14:30-16:30 טאוב 1
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' רון קימל ד 14:30-16:30 טאוב 2
236818-10 סמינר בביואינפורמטיקה פרופ פינטר רון ד 14:30-16:30 טאוב 701
236309-10 מבוא לתורת הצפינה רוני רוט ד 14:30-16:30 טאוב 6
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 8
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה פרופ פינטר רון ד 16:30-18:30 טאוב 701
236698-10 הבטחת איכות תוכנה דניאל גלין ד 16:30-18:30 טאוב 3
236827-10 סמינר במערכות מחשבים דן צפריר ד 16:30-18:30 טאוב 8
234123-10 מערכות הפעלה דר רסקין לאוניד ה 08:30-10:30 טאוב 2
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות שמואל זקס ה 10:30-12:30 טאוב 1
236360-10 תורת הקומפילציה ארז פטרנק ה 10:30-12:30 טאוב 2
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 פרופ נאור יוסף ה 10:30-12:30 טאוב 4
236803-10 סמינר במדעי המחשב 3 מיכאל קמינסקי ה 10:30-12:30 טאוב 701
236610-10 נושאים מתקדמים במ"מ 10 אלפרד ברוקשטיין ה 10:30-12:30 טאוב 8
234112-30 מבוא למחשב - שפת סי תמיר לוי ה 12:30-14:30 אולמן 309
234127-10 מבוא למחשב בשפת מטלאב אהוד ריבלין ה 13:30-15:30 טאוב 2
234301-10 פרויקט בעיבוד נתונים ה' יצחק בוסל ה 13:30-16:30 טאוב 3
236327-10 עיבוד תמונות ואותות במחשב אלפרד ברוקשטיין ה 14:30-16:30 טאוב 8
236813-10 סמינר באלגוריתמים ראובן בר-יהודה ה 14:30-17:30 טאוב 4