דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.



קודם
חורף 2012-2013
רשימה נוכחית
אביב 2013
הבא
קיץ 2013
הבא
חורף 2013-2014
סמסטר נוכחי
חורף 2013-2014
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר אביב 2013 , כל השעורים, ממוין לפי מספר קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
234107-10 אנליזה נומרית א 09:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234107-11 אנליזה נומרית עידית שלם ג 08:30-10:30 טאוב 5
234107-12 אנליזה נומרית אלון בריפמן ה 12:30-14:30 טאוב 5
234107-13 אנליזה נומרית ערן טרייסטר ד 14:30-16:30 טאוב 9
234111-10 מבוא למדעי המחשב ב 14:30-16:30 אולמן 304 אין זמנים באתר UG
234111-11 מבוא למדעי המחשב יעל ארז ד 14:30-16:30 טאוב 8
234111-12 מבוא למדעי המחשב תהילה מייזלס ב 10:30-12:30 אולמן 311
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי ב 14:30-16:30 רבין 206 אין זמנים באתר UG
234112-11 מבוא למחשב - שפת סי עומר הרשנזון א 14:30-16:30 אולמן 601
234112-12 מבוא למחשב - שפת סי מג'ד סרור ב 10:30-12:30 אולמן 304
234112-13 מבוא למחשב - שפת סי רועי גלבהרט ג 14:30-16:30 אולמן 301
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי ב 14:30-16:30 רבין
234112-21 מבוא למחשב - שפת סי ב 10:30-12:30 אולמן
234112-22 מבוא למחשב - שפת סי מר שטראוס ראובן ד 10:30-12:30 אולמן 502
234112-23 מבוא למחשב - שפת סי משה גבל ה 10:30-12:30 אולמן 702
234112-30 מבוא למחשב - שפת סי לילה שניידרמן ג 12:30-14:30 אולמן 306
234112-91 מבוא למחשב - שפת סי ישראל גוטר ה 16:30-18:30 רבין 501
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' ד 14:30-16:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234114-11 מבוא למדעי המחשב מ' נחשון כהן ב 14:30-16:30 אולמן 303
234114-12 מבוא למדעי המחשב מ' עלי חמוד ג 08:30-10:30 אולמן 708
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' ד 14:30-16:30 אולמן 310 אין זמנים באתר UG
234117-11 מבוא למדעי המחשב ח' ב 15:30-17:30
234117-12 מבוא למדעי המחשב ח' אנסטסיה דוברובינה ה 10:30-12:30 אולמן 502
234117-20 מבוא למדעי המחשב ח' תמיר לוי ה 12:30-14:30 אולמן 309
234117-21 מבוא למדעי המחשב ח' ירון קסנר ב 15:30-17:30 אולמן 306
234117-22 מבוא למדעי המחשב ח' נאדיה לבאי ד 14:30-16:30 אולמן 501
234117-23 מבוא למדעי המחשב ח' אביב סגל ב 08:30-10:30 אולמן 702
234118-10 ארגון ותכנות המחשב ג 12:30-14:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234118-11 ארגון ותכנות המחשב שחר חן א 11:30-12:30 טאוב 3
234118-12 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי א 15:30-16:30 טאוב 6
234118-13 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ב 15:30-16:30 טאוב 7
234118-20 ארגון ותכנות המחשב תאמר סלמאן ה 08:30-10:30 טאוב 2
234118-21 ארגון ותכנות המחשב שחר חן ג 09:30-10:30 טאוב 6
234118-22 ארגון ותכנות המחשב תומר ארזי ג 16:30-17:30 אולמן 501
234118-23 ארגון ותכנות המחשב מר אלבז דולב ד 16:30-17:30 טאוב 8
234122-10 מבוא לתכנות מערכות ג 10:30-12:30 אולמן 310 אין זמנים באתר UG
234122-11 מבוא לתכנות מערכות שרי דואק א 14:30-16:30 טאוב 8
234122-12 מבוא לתכנות מערכות רן ברויאר ב 12:30-14:30 טאוב 5
234122-14 מבוא לתכנות מערכות עידו גונן ב 10:30-12:30 טאוב 3
234122-20 מבוא לתכנות מערכות רן רובינשטיין ב 16:30-18:30 טאוב 1
234122-21 מבוא לתכנות מערכות אלכסנדר ליבוב ד 08:30-10:30 טאוב 7
234122-22 מבוא לתכנות מערכות נועם שגב ה 10:30-12:30 אולמן 503
234122-23 מבוא לתכנות מערכות נטע אלעד ד 10:30-12:30 אולמן 504
234123-10 מערכות הפעלה ד 08:30-10:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
234123-11 מערכות הפעלה עומרי איזנקוט א 14:30-16:30 אולמן 503
234123-12 מערכות הפעלה אלכסנדר קריימר ב 08:30-10:30 אולמן 503
234123-13 מערכות הפעלה רג'א ג'יריס ג 12:30-14:30 אולמן 503
234123-20 מערכות הפעלה דן צפריר ב 14:30-16:30 טאוב 2
234123-21 מערכות הפעלה אנסטסיה ברגינסקי ד 10:30-12:30 אולמן 303
234123-22 מערכות הפעלה איליה לסוחין ה 10:30-12:30 טאוב 9
234127-10 מבוא למחשב בשפת מטלאב ב 16:30-18:30 רבין 508 אין זמנים באתר UG
234127-11 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ד 16:30-18:30 רבין 407
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב א 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234141-11 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש א 14:30-15:30 טאוב 6
234141-12 קומבינטוריקה למדעי המחשב נועה אביגדור-אלגרבלי ב 14:30-15:30 טאוב 8
234141-13 קומבינטוריקה למדעי המחשב עמית גרוס ג 08:30-09:30 טאוב 6
234141-14 קומבינטוריקה למדעי המחשב נופר כרמלי ג 15:30-16:30 אולמן 303
234141-20 קומבינטוריקה למדעי המחשב רן אל-יניב ד 14:30-16:30 טאוב 1
234141-21 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש ד 17:30-18:30 טאוב 6
234141-22 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ה 10:30-11:30 טאוב 6
234141-23 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו א 11:30-12:30 אולמן 604
234145-10 מערכות ספרתיות ב 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234145-11 מערכות ספרתיות איגור קביאטקובסקי א 13:30-14:30 אולמן 501
234145-12 מערכות ספרתיות איגור קביאטקובסקי ב 14:30-15:30 אולמן 501
234145-13 מערכות ספרתיות גב ברוקמן אולגה ג 13:30-14:30 אולמן 501
234145-20 מערכות ספרתיות טל מור ד 10:30-12:30 טאוב 9
234145-21 מערכות ספרתיות גב ברוקמן אולגה ג 15:30-16:30 אולמן 708
234145-22 מערכות ספרתיות טל טבצ'ניק ד 09:30-10:30 אולמן 302
234218-10 מבני נתונים 1 ג 16:30-18:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234218-11 מבני נתונים 1 מתן חמיליס א 15:30-16:30 טאוב 5
234218-12 מבני נתונים 1 אדוארד ויטקין ב 10:30-11:30 טאוב 6
234218-13 מבני נתונים 1 מירא שלח ב 15:30-16:30 טאוב 8
234218-14 מבני נתונים 1 ה 09:30-10:30 טאוב 9
234247-10 אלגוריתמים 1 ב 12:30-14:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234247-11 אלגוריתמים 1 אלעד הרמתי ב 15:30-16:30 טאוב 3
234247-12 אלגוריתמים 1 דניאל גנקין ג 09:30-10:30 אולמן 502
234247-13 אלגוריתמים 1 יעל מרדכי א 13:30-14:30 טאוב 7
234247-20 אלגוריתמים 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 7
234247-21 אלגוריתמים 1 נתנאל רביב ד 16:30-17:30 טאוב 5
234247-22 אלגוריתמים 1 יונתן גולדהירש ה 09:30-10:30 אולמן 708
234262-10 תכן לוגי ג 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234262-11 תכן לוגי יוסי קופרמן ב 08:30-09:30 טאוב 7
234262-13 תכן לוגי עידן כהן ג 10:30-11:30 טאוב 7
234262-20 תכן לוגי עמי ליטמן ד 16:30-18:30 טאוב 9
234262-21 תכן לוגי עידן כהן ד 14:30-15:30 טאוב 3
234262-22 תכן לוגי ה 08:30-09:30
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים ב 16:30-18:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים פרנק סלה ב 08:30-09:30 טאוב 6
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים נדב עמית ג 11:30-12:30 טאוב 5
234267-13 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר ב 14:30-15:30 טאוב 6
234270-10 ניהול פרוייקטי תוכנה א 10:30-12:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234270-11 ניהול פרוייקטי תוכנה מיכל אילוז-מימוני א 09:30-10:30 טאוב 5
234270-12 ניהול פרוייקטי תוכנה מיכל אילוז-מימוני ג 16:30-17:30 טאוב 7
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב ב 12:30-15:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234293-11 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גל כהן ג 10:30-12:30 טאוב 201
234293-12 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נגה צבי ג 12:30-14:30 אולמן 708
234293-13 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב בן לי וולק ד 14:30-16:30 טאוב 6
234293-14 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דנה דרקסלר ה 11:30-13:30 טאוב 7
234312-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב א 12:30-14:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
234312-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב יוסי גיל ג 10:30-12:30 טאוב 9
234313-10 פרויקט תעשיתי אין זמנים באתר UG
234319-10 שפות תכנות ג 08:30-10:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
234319-11 שפות תכנות מתן לוי ג 11:30-12:30 טאוב 3
234319-12 שפות תכנות אלי סנש ד 09:30-10:30 טאוב 5
234319-13 שפות תכנות מתן לוי ד 15:30-16:30 טאוב 3
234319-14 שפות תכנות דור חובב ה 09:30-10:30 טאוב 6
234322-10 מערכות קבצים ה 10:30-12:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234322-11 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ב 09:30-10:30 טאוב 6
234322-12 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ג 13:30-14:30 אולמן 303
234322-13 מערכות קבצים מירב זהבי ה 08:30-09:30 טאוב 3
234326-10 פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' אין זמנים באתר UG
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות אין זמנים באתר UG
234900-10 סדנה בתכנות תחרותי ג 16:30-18:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236299-10 מבוא לעיבוד שפות טבעיות א 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236299-11 מבוא לעיבוד שפות טבעיות ישראל גוטר ג 16:30-17:30 טאוב 9
236304-10 לוגיקה למדעי המחשב 2 ה 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236304-11 לוגיקה למדעי המחשב 2 ה 09:30-10:30 טאוב 8
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה א 12:30-14:30 אולמן 213 אין זמנים באתר UG
236321-11 שיטות בהנדסת תוכנה ארנון לזרסון ד 11:30-12:30 טאוב 6
236329-10 עיבוד ספרתי של גאומטריה ג 12:30-14:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236329-11 עיבוד ספרתי של גאומטריה רועי פורן ג 14:30-15:30 טאוב 3
236330-10 מבוא לאופטימיזציה ג 16:30-18:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים ב 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236334-11 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ג 15:30-16:30 טאוב 6
236334-12 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ב 16:30-17:30 טאוב 3
236334-13 מבוא לרשתות מחשבים דור הריס ד 10:30-11:30 טאוב 3
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים אין זמנים באתר UG
236343-10 תורת החישוביות ג 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236343-11 תורת החישוביות מר דרוק ארז א 13:30-14:30 טאוב 3
236343-12 תורת החישוביות עמי פז ב 14:30-15:30 טאוב 3
236343-13 תורת החישוביות שחר תמנת ד 09:30-10:30 טאוב 3
236343-14 תורת החישוביות מר דרוק ארז ה 09:30-10:30 טאוב 3
236345-10 אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' ג 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236345-11 אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' יעל מלר ג 10:30-11:30 טאוב 3
236349-10 פרויקט באבטחת מידע אין זמנים באתר UG
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות ד 08:30-10:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות ג'ליל מוראני א 14:30-15:30 טאוב 5
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות כפיר לב-ארי ב 12:30-13:30 טאוב 3
236350-13 הגנה במערכות מתוכנתות כפיר לב-ארי ג 09:30-10:30 טאוב 3
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות ד 10:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236353-11 אוטומטים ושפות פורמליות מור וייס א 12:30-13:30 טאוב 3
236353-12 אוטומטים ושפות פורמליות ליאת פטרפרוינד ב 08:30-09:30 טאוב 3
236353-13 אוטומטים ושפות פורמליות מיכל הורוביץ ג 10:30-11:30 טאוב 5
236353-20 אוטומטים ושפות פורמליות גדי אלכסנדרוביץ ג 14:30-16:30 טאוב 7
236353-21 אוטומטים ושפות פורמליות ליאת פטרפרוינד ה 10:30-11:30 טאוב 3
236359-10 אלגוריתמים 2 ב 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236359-11 אלגוריתמים 2 מורן פלדמן ה 09:30-10:30 טאוב 4
236360-10 תורת הקומפילציה ב 10:30-12:30 אולמן 213 אין זמנים באתר UG
236360-11 תורת הקומפילציה ליאור פרידמן ב 15:30-16:30 טאוב 6
236360-12 תורת הקומפילציה עדי סוסנוביץ ג 16:30-17:30 טאוב 3
236360-13 תורת הקומפילציה ליאור פרידמן ד 17:30-18:30 טאוב 5
236363-10 מערכות מסד נתונים א 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236363-11 מערכות מסד נתונים עומר כץ ג 13:30-14:30 טאוב 6
236363-12 מערכות מסד נתונים עומר כץ ד 16:30-17:30 טאוב 6
236363-13 מערכות מסד נתונים דניאל גרפונקל ה 12:30-13:30 טאוב 3
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ אין זמנים באתר UG
236368-10 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות ב 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236368-11 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות סינטיה דיסנפלד ב 10:30-11:30 טאוב 5
236368-12 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות נמרוד סבאן פרטוש ג 17:30-18:30 טאוב 3
236369-10 ניהול מידע ברשת האינטרנט ד 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236369-11 ניהול מידע ברשת האינטרנט אלעד קרבי ה 09:30-10:30 טאוב 5
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אין זמנים באתר UG
236376-10 הנדסת מערכות הפעלה ד 16:30-18:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236376-11 הנדסת מערכות הפעלה עומר פלג ג 12:30-14:30 טאוב 5
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' אין זמנים באתר UG
236502-10 פרויקט בבינה מלאכותית אין זמנים באתר UG
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' אין זמנים באתר UG
236504-10 פרויקט בתוכנה אין זמנים באתר UG
236518-10 סיבוכיות תקשורת א 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236520-10 קידוד במערכות אחסון מידע ד 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה אין זמנים באתר UG
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 ב 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 ה 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 ב 16:30-18:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 דר ענבר אוהד ב 18:30-19:30 טאוב 8
236605-11 נושאים מתקדמים במ"מ 5 אוהד ענבר ב 18:30-19:30 טאוב 8
236620-10 נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה א 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236635-10 נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה+ת ג 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236635-11 נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה+ת מר ישראל אסף ג 12:30-13:30 טאוב 201
236646-10 נושאים מתקדמים בתאוריה של מדעי המחשב ה ד 10:30-12:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236700-10 תיכון תוכנה ב 08:30-10:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236700-11 תיכון תוכנה מר ישראל אסף ג 15:30-16:30 טאוב 5
236703-10 תכנות מונחה עצמים ג 08:30-10:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236703-11 תכנות מונחה עצמים אייל מושקוביץ ג 16:30-18:30 טאוב 5
236703-12 תכנות מונחה עצמים עמית כרמלי ה 12:30-14:30 טאוב 6
236703-13 תכנות מונחה עצמים ערן גלעד א 12:30-14:30 טאוב 5
236716-10 מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ ד 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236716-11 מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ יוני מזרחי ד 09:30-10:30 טאוב 8
236755-10 אלגוריתמים מבוזרים ב א 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236755-11 אלגוריתמים מבוזרים ב מיה ארבל ד 09:30-10:30 טאוב 4
236757-10 פרויקט במערכות לומדות אין זמנים באתר UG
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 ג 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236804-10 סמינר במדעי המחשב 4 ג 16:30-18:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236805-10 סמינר במדעי המחשב 5 ה 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236813-10 סמינר באלגוריתמים ה 14:30-17:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236815-10 סמינר בראיה ממוחשבת ב 16:30-18:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236818-10 סמינר בביואינפורמטיקה ד 14:30-16:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236825-10 סמינר באלגוריתמים מבוזרים ב 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236874-10 פרויקט בראיה ממוחשבת אין זמנים באתר UG
236951-10 סמינר ברשתות עצביות ב 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG