דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.



קודם
חורף 2011-2012
רשימה נוכחית
אביב 2012
הבא
קיץ 2012
הבא
חורף 2012-2013
סמסטר נוכחי
חורף 2012-2013
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר אביב 2012 , כל השעורים, ממוין לפי מספר קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
234107-10 אנליזה נומרית א 09:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234107-11 אנליזה נומרית עידית שלם ב 08:30-10:30 טאוב 6
234107-12 אנליזה נומרית ערן טרייסטר ה 12:30-14:30 טאוב 3
234107-20 אנליזה נומרית עירד יבנה ג 09:30-12:30 טאוב 7
234107-21 אנליזה נומרית אלון בריפמן ד 14:30-16:30 טאוב 3
234111-10 מבוא למדעי המחשב ב 14:30-16:30 אולמן 502 אין זמנים באתר UG
234111-11 מבוא למדעי המחשב אנסטסיה דוברובינה ה 12:30-14:30 אולמן 702
234111-12 מבוא למדעי המחשב בעז אופיר ב 10:30-12:30 אולמן 708
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי ב 14:30-16:30 אולמן 305 אין זמנים באתר UG
234112-11 מבוא למחשב - שפת סי מר שילת אסף א 14:30-16:30 אולמן 306
234112-12 מבוא למחשב - שפת סי רן צמח ג 12:30-14:30 אולמן 708
234112-13 מבוא למחשב - שפת סי ראובן שטראוס ג 14:30-16:30 אולמן 301
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי לילה שניידרמן ה 12:30-14:30 אולמן 310
234112-21 מבוא למחשב - שפת סי גרגורי בורודין ב 10:30-12:30 אולמן 303
234112-22 מבוא למחשב - שפת סי רנית גוטסמן ב 14:30-16:30 אולמן 501
234112-23 מבוא למחשב - שפת סי יונתן וגנר ד 10:30-12:30 אולמן 502
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' ד 14:30-16:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
234114-11 מבוא למדעי המחשב מ' ג 12:30-14:30 0
234114-12 מבוא למדעי המחשב מ' א 10:30-12:30 0
234114-13 מבוא למדעי המחשב מ' רועי פורן ב 14:30-16:30 טאוב 6
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' ד 14:30-16:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
234117-11 מבוא למדעי המחשב ח' ב 15:30-17:30 0
234117-12 מבוא למדעי המחשב ח' חביאר טורק ה 10:30-12:30 אולמן 602
234117-20 מבוא למדעי המחשב ח' תמיר לוי ה 12:30-14:30 אולמן 305
234117-21 מבוא למדעי המחשב ח' מר זילברשטיין רן ב 15:30-17:30 אולמן 303
234117-22 מבוא למדעי המחשב ח' אבישי גרץ ג 14:30-16:30 אולמן 601
234117-23 מבוא למדעי המחשב ח' תהילה מייזלס ב 08:30-10:30 אולמן 301
234118-10 ארגון ותכנות המחשב ג 12:30-14:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234118-11 ארגון ותכנות המחשב ארז דרוק א 11:30-12:30 אולמן 708
234118-12 ארגון ותכנות המחשב מר גרבר דן א 15:30-16:30 אולמן 702
234118-13 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ב 15:30-16:30 אולמן 504
234118-14 ארגון ותכנות המחשב ד 09:30-10:30 0
234118-20 ארגון ותכנות המחשב תאמר סלמאן ה 08:30-10:30 אולמן 309
234118-21 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ג 09:30-10:30 אולמן 603
234118-22 ארגון ותכנות המחשב מר גרבר דן ג 16:30-17:30 אולמן 604
234118-23 ארגון ותכנות המחשב מאור גרינברג ד 16:30-17:30 טאוב 6
234122-10 מבוא לתכנות מערכות ג 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234122-11 מבוא לתכנות מערכות ראידה נעאמנה א 14:30-16:30 טאוב 9
234122-12 מבוא לתכנות מערכות מר לקר אפרת ב 12:30-14:30 אולמן 501
234122-13 מבוא לתכנות מערכות ג 12:30-14:30 0
234122-14 מבוא לתכנות מערכות אלכסנדר ליבוב ב 10:30-12:30 אולמן 311
234122-20 מבוא לתכנות מערכות רן רובינשטיין ב 16:30-18:30 טאוב 2
234122-21 מבוא לתכנות מערכות נועם שגב ד 08:30-10:30 אולמן 303
234122-22 מבוא לתכנות מערכות עידו גונן ה 10:30-12:30 טאוב 6
234122-23 מבוא לתכנות מערכות ברק פת ד 10:30-12:30 טאוב 6
234123-10 מערכות הפעלה ד 08:30-10:30 אולמן 213 אין זמנים באתר UG
234123-11 מערכות הפעלה א 14:30-16:30 0
234123-11 מערכות הפעלה אנסטסיה ברגינסקי א 14:30-16:30 טאוב 3
234123-12 מערכות הפעלה ב 08:30-10:30 0
234123-12 מערכות הפעלה אלכסנדר קריימר ב 08:30-10:30 טאוב 3
234123-13 מערכות הפעלה ג 12:30-14:30 0
234123-13 מערכות הפעלה רג'א ג'יריס ג 12:30-14:30 אולמן 502
234123-14 מערכות הפעלה ניר הרשקו ג 16:30-18:30 טאוב 5
234123-15 מערכות הפעלה עומרי איזנקוט ה 09:30-11:30 אולמן 503
234123-20 מערכות הפעלה דר רסקין לאוניד ד 08:30-10:30 0
234123-21 מערכות הפעלה ג 16:30-18:30 0
234123-22 מערכות הפעלה ה 09:30-11:30 0
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב א 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234141-11 קומבינטוריקה למדעי המחשב איל שולמן א 14:30-15:30 טאוב 5
234141-12 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ב 14:30-15:30 טאוב 5
234141-13 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש ג 08:30-09:30 טאוב 5
234141-14 קומבינטוריקה למדעי המחשב אופיר פרידלר ג 15:30-16:30 טאוב 6
234141-20 קומבינטוריקה למדעי המחשב רן אל-יניב ד 14:30-16:30 טאוב 2
234141-21 קומבינטוריקה למדעי המחשב איל שולמן ד 17:30-18:30 טאוב 3
234141-22 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ה 10:30-11:30 טאוב 7
234141-23 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש א 11:30-12:30 טאוב 6
234145-10 מערכות ספרתיות ב 10:30-12:30 אולמן 707 אין זמנים באתר UG
234145-11 מערכות ספרתיות מר קפלן אבי א 14:30-15:30 אולמן 701
234145-12 מערכות ספרתיות מר קפלן אבי ב 14:30-15:30 אולמן 306
234145-13 מערכות ספרתיות שלמה שריקי ג 13:30-14:30 אולמן 311
234145-20 מערכות ספרתיות טל מור ד 10:30-12:30 אולמן 304
234145-21 מערכות ספרתיות שלמה שריקי ג 15:30-16:30 אולמן 708
234145-22 מערכות ספרתיות מר הס-גרין רזיאל ד 09:30-10:30 אולמן 501
234145-23 מערכות ספרתיות ה 09:30-10:30 0
234218-10 מבני נתונים 1 ג 08:30-10:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234218-11 מבני נתונים 1 דוד וייץ א 15:30-16:30 טאוב 6
234218-12 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ב 10:30-11:30 טאוב 5
234218-13 מבני נתונים 1 מירא שלח ב 15:30-16:30 אולמן 304
234218-20 מבני נתונים 1 רמי כהן ג 16:30-18:30 טאוב 7
234218-22 מבני נתונים 1 יונתן יניב ה 90-10:30 אולמן 213
234247-10 אלגוריתמים 1 ב 12:30-14:30 אולמן 305 אין זמנים באתר UG
234247-11 אלגוריתמים 1 יונתן יניב ב 15:30-16:30 אולמן 309
234247-12 אלגוריתמים 1 אלכסנדר נוס ג 09:30-10:30 אולמן 304
234247-13 אלגוריתמים 1 רן בן-בשט א 13:30-14:30 טאוב 3
234247-20 אלגוריתמים 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 9
234247-21 אלגוריתמים 1 מר אמריליו עמרי ד 16:30-17:30 טאוב 4
234247-22 אלגוריתמים 1 רן בן-בשט ה 09:30-10:30 טאוב 4
234262-10 תכן לוגי ה 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234262-11 תכן לוגי משה מלכה ב 08:30-09:30 טאוב 4
234262-12 תכן לוגי ג 10:30-11:30 0
234262-13 תכן לוגי יוסי קופרמן ג 14:30-15:30 טאוב 3
234262-20 תכן לוגי מיכאל לינדנבאום ב 08:30-10:30 טאוב 9
234262-21 תכן לוגי משה מלכה ד 14:30-15:30 טאוב 5
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים ב 16:30-18:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר ב 08:30-09:30 טאוב 8
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים נדב עמית ג 11:30-12:30 טאוב 6
234267-13 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר ב 14:30-15:30 טאוב 8
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב ב 12:30-15:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234293-11 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דנה דרקסלר ג 10:30-12:30 טאוב 3
234293-12 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גל כהן ג 12:30-14:30 טאוב 6
234293-13 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מר קוטק תומר ד 14:30-16:30 טאוב 4
234293-14 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מר וולק בן-לי ה 10:30-12:30 טאוב 9
234312-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב ג 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234312-11 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב א 16:30-17:30 טאוב 8
234312-11 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב ד 16:30-17:30 טאוב 9
234313-10 פרויקט תעשיתי 0 אין זמנים באתר UG
234319-10 שפות תכנות א 12:30-14:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234319-11 שפות תכנות יואב קנטור א 15:30-16:30 אולמן 601
234319-12 שפות תכנות יואב קנטור ב 09:30-10:30 אולמן 602
234319-13 שפות תכנות יורי משמן ג 16:30-17:30 אולמן 602
234319-14 שפות תכנות יורי משמן ה 11:30-12:30 אולמן 601
234322-10 מערכות קבצים א 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234322-11 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ב 15:30-16:30 טאוב 7
234322-12 מערכות קבצים מירב זהבי ג 09:30-10:30 טאוב 6
234322-13 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ב 11:30-12:30 טאוב 5
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות 0 אין זמנים באתר UG
234900-10 סדנה בתכנות תחרותי ג 16:30-18:30 0 אין זמנים באתר UG
234900-11 סדנה בתכנות תחרותי נועה קורנר ג 16:30-18:30 טאוב 18
236299-10 מבוא לעיבוד שפות טבעיות ה 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236299-11 מבוא לעיבוד שפות טבעיות ישראל גוטר ג 16:30-17:30 טאוב 4
236313-10 תורת הסיבוכיות ג 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236313-11 תורת הסיבוכיות דר אלכסנדרוביץ גדי ג 15:30-16:30 טאוב 8
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה ג 12:30-14:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236321-11 שיטות בהנדסת תוכנה עלא גנאים ג 15:30-16:30 טאוב 3
236321-12 שיטות בהנדסת תוכנה ד 09:30-10:30 0
236327-10 עיבוד תמונות ואותות במחשב ב 14:30-16:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236327-11 עיבוד תמונות ואותות במחשב יותם אלאור ב 16:30-17:30 טאוב 9
236330-10 מבוא לאופטימיזציה ה 14:30-16:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236330-11 מבוא לאופטימיזציה מיכאל ציבולבסקי ה 16:30-17:30 טאוב 8
236331-10 גדירות וחישוביות א 12:30-14:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
236331-11 גדירות וחישוביות מר קוטק תומר א 11:30-12:30 טאוב 201
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים ב 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236334-11 מבוא לרשתות מחשבים גיא גרבלה ג 15:30-16:30 טאוב 5
236334-12 מבוא לרשתות מחשבים גיא גרבלה ד 15:30-16:30 טאוב 8
236334-13 מבוא לרשתות מחשבים אלה בולשינסקי ד 10:30-11:30 טאוב 5
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים 0 אין זמנים באתר UG
236343-10 תורת החישוביות ג 10:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236343-11 תורת החישוביות ארז דרוק א 13:30-14:30 טאוב 6
236343-12 תורת החישוביות ענת פסקין ב 14:30-15:30 אולמן 601
236343-13 תורת החישוביות שחר תמנת ד 09:30-10:30 טאוב 6
236343-14 תורת החישוביות נתנאל רביב ה 10:30-11:30 טאוב 5
236343-20 תורת החישוביות יובל ישי ד 10:30-12:30 טאוב 9
236349-10 פרויקט באבטחת מידע 0 אין זמנים באתר UG
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות ד 16:30-18:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות עומר פלג א 13:30-14:30 טאוב 5
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות עומר פלג ב 16:30-17:30 טאוב 5
236350-13 הגנה במערכות מתוכנתות ניצן חריזמן ה 12:30-13:30 טאוב 7
236350-14 הגנה במערכות מתוכנתות ניצן חריזמן ג 11:30-12:30 טאוב 5
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות ד 10:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236353-11 אוטומטים ושפות פורמליות אריאלה וולושין א 12:30-13:30 טאוב 5
236353-12 אוטומטים ושפות פורמליות אריאלה וולושין ב 08:30-09:30 אולמן 502
236353-13 אוטומטים ושפות פורמליות מיכל הורוביץ ג 10:30-11:30 טאוב 5
236353-14 אוטומטים ושפות פורמליות מור וייס ה 09:30-10:30 טאוב 5
236358-10 נושאים מתקדמים באלגוריתמים מבוזרים ד 09:30-11:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236359-10 אלגוריתמים 2 ה 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236359-11 אלגוריתמים 2 מורן פלדמן ד 09:30-10:30 טאוב 4
236360-10 תורת הקומפילציה ב 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236360-11 תורת הקומפילציה מר חפץ גיא ב 15:30-16:30 טאוב 5
236360-12 תורת הקומפילציה מיה ארבל ג 16:30-17:30 טאוב 6
236360-13 תורת הקומפילציה עדי סוסנוביץ ה 11:30-12:30 טאוב 5
236363-10 מערכות מסד נתונים ב 14:30-16:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236363-11 מערכות מסד נתונים מר אברמוביץ יבגני ג 13:30-14:30 טאוב 5
236363-12 מערכות מסד נתונים מר אברמוביץ יבגני ד 15:30-16:30 טאוב 5
236363-13 מערכות מסד נתונים מר עומרי עדי ה 12:30-13:30 טאוב 5
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ דן צפריר א 10:30-12:30 טאוב 8
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ ד 10:30-12:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236368-10 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות א 11:30-13:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236368-11 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות סינטיה דיסנפלד ד 09:30-10:30 טאוב 5
236368-12 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות מר סבן-פרטוש נמרוד א 15:30-16:30 טאוב 5
236369-10 ניהול מידע ברשת האינטרנט ד 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236369-11 ניהול מידע ברשת האינטרנט אלעד קרבי ה 09:30-10:30 טאוב 3
236369-12 ניהול מידע ברשת האינטרנט רועי לוין ב 17:30-18:30 טאוב 3
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר ג 10:30-12:30 0 אין זמנים באתר UG
236374-10 שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים א 14:30-16:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236374-11 שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים מר גולדהירש יהונתן ג 16:30-17:30 טאוב 8
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' 0 אין זמנים באתר UG
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' 0 אין זמנים באתר UG
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה ד 16:30-18:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 ה 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 א 15:30-17:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236603-10 נושאים מתקדמים במ"מ 3 ג 14:30-16:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
236604-10 נושאים מתקדמים במ"מ 4 ב 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 ב 16:30-18:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236605-11 נושאים מתקדמים במ"מ 5 דר ענבר אוהד ב 18:30-19:30 טאוב 8
236635-10 נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה+ת א 13:30-15:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236635-11 נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה+ת אסף ישראל א 15:30-16:30 טאוב 4
236700-10 תיכון תוכנה ב 08:30-10:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236700-11 תיכון תוכנה אסף ישראל ג 09:30-10:30 טאוב 5
236703-10 תכנות מונחה עצמים ב 12:30-14:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
236703-11 תכנות מונחה עצמים ערן גלעד א 10:30-12:30 טאוב 5
236703-12 תכנות מונחה עצמים ניר האוזר ג 08:30-10:30 טאוב 3
236703-13 תכנות מונחה עצמים מר מושקוביץ איל ה 10:30-12:30 טאוב 3
236716-10 מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ ד 09:30-11:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236716-11 מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ מר מזרחי יונתן ד 11:30-12:30 טאוב 8
236755-10 אלגוריתמים מבוזרים ב ב 10:30-12:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236755-11 אלגוריתמים מבוזרים ב עמי פז ב 15:30-16:30 טאוב 8
236756-10 מבוא למערכות לומדות ב 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236756-11 מבוא למערכות לומדות אסף גלזר ב 16:30-17:30 טאוב 3
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 ב 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236802-10 סמינר במדעי המחשב 2 ה 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236803-10 סמינר במדעי המחשב 3 ה 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236804-10 סמינר במדעי המחשב 4 ב 16:30-18:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236805-10 סמינר במדעי המחשב 5 ג 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236806-10 סמינר במדעי המחשב 6 ב 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236807-10 סמינר במדעי המחשב 7 ב 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236808-10 סמינר במדעי המחשב 8 ג 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236813-10 סמינר באלגוריתמים ה 14:30-17:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236814-10 סמינר בשיטות אימות פורמליות ג 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236823-10 סמינר בעיבוד אינפורמציה קוונטית ב 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236874-10 פרויקט בראיה ממוחשבת ב 12:30-14:30 0 אין זמנים באתר UG
236951-10 סמינר ברשתות עצביות ד 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
274121-10 מטל"ב לרפואנים ד 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
274121-11 מטל"ב לרפואנים גב בן-טולילה-טפ נעמה א 09:30-11:30 אולמן 503
274121-12 מטל"ב לרפואנים מיכאל בלטקסה א 11:30-13:30 אולמן 503