דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.

24/6/14: עקב שינוי במערכת UG נתוני לוח הזמנים לא מלא . יש לגשת לקישור הקורס ב UG כדי לראות את הנתונים המלאים.


קודם
אביב 2013
האחרון
קיץ 2013
רשימה נוכחית
חורף 2013-2014
הבא
אביב 2014
סמסטר נוכחי
אביב 2014
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2013-2014 , כל השעורים, ממוין לפי מספר קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
234107-10 אנליזה נומרית ג 09:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234107-11 אנליזה נומרית יניר דמתי ב 16:30-18:30 טאוב 9
234107-12 אנליזה נומרית פאתן חלבי ד 10:30-12:30 טאוב 5
234107-13 אנליזה נומרית ערן טרייסטר א 11:30-13:30 טאוב 6
234111-10 מבוא למדעי המחשב ב 12:30-14:30 אולמן 307 אין זמנים באתר UG
234111-11 מבוא למדעי המחשב תהילה מייזלס ד 14:30-16:30 אולמן 311
234111-12 מבוא למדעי המחשב נעמה הרמתי ה 12:30-14:30 אולמן 311
234111-20 מבוא למדעי המחשב רמי כהן ב 12:30-14:30 צרציל 999
234111-21 מבוא למדעי המחשב יעל ארז ג 10:30-12:30 אולמן 305
234111-22 מבוא למדעי המחשב רון זיידמן ב 15:30-17:30 אולמן 708
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי ב 10:30-12:30 אמדו 233 אין זמנים באתר UG
234112-11 מבוא למחשב - שפת סי רועי גלבהרט ב 12:30-14:30 אולמן 504
234112-12 מבוא למחשב - שפת סי עומר הרשנזון ג 12:30-14:30 אולמן 502
234112-13 מבוא למחשב - שפת סי ברוך זיו ד 14:30-16:30 אולמן 502
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי תאמר סלמאן ב 12:30-14:30 פישבך 507
234112-21 מבוא למחשב - שפת סי משה גבל ה 12:30-14:30 אולמן 304
234112-22 מבוא למחשב - שפת סי איתי פיירוורקר ג 10:30-12:30 אולמן 301
234112-23 מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ד 14:30-16:30 רבין 301
234112-30 מבוא למחשב - שפת סי יחיאל קמחי ה 12:30-14:30 אולמן 306
234112-31 מבוא למחשב - שפת סי מג'ד סרור א 14:30-16:30 טאוב 9
234112-32 מבוא למחשב - שפת סי יבגני אברמוביץ' ב 12:30-14:30 אמדו 234
234112-33 מבוא למחשב - שפת סי סינטיה דיסנפלד ה 10:30-12:30 אולמן 602
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' ד 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234114-11 מבוא למדעי המחשב מ' נאדיה לבאי ג 14:30-16:30 אולמן 501
234114-12 מבוא למדעי המחשב מ' אביב סגל ב 12:30-14:30 אולמן 501
234114-13 מבוא למדעי המחשב מ' נחשון כהן ב 10:30-12:30 אולמן 501
234114-20 מבוא למדעי המחשב מ' רן רובינשטיין ב 12:30-14:30 פישבך 504
234114-21 מבוא למדעי המחשב מ' ברק פת ה 12:30-14:30 אולמן 501
234114-22 מבוא למדעי המחשב מ' נמרוד סבאן פרטוש ג 10:30-12:30 אולמן 307
234114-23 מבוא למדעי המחשב מ' דור הריס ד 14:30-16:30 אולמן 501
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' ד 14:30-16:30 פישבך 504 אין זמנים באתר UG
234117-11 מבוא למדעי המחשב ח' גב גולדן בת-חן ב 12:30-14:30 אולמן 701
234117-12 מבוא למדעי המחשב ח' רן ברנשטיין ה 12:30-14:30 אולמן 602
234117-13 מבוא למדעי המחשב ח' אריק יודין ב 14:30-16:30 אולמן 603
234118-10 ארגון ותכנות המחשב ב 14:30-16:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234118-11 ארגון ותכנות המחשב שחר חן א 15:30-16:30 טאוב 3
234118-12 ארגון ותכנות המחשב מר אלבז דולב ב 09:30-10:30 טאוב 3
234118-13 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ג 15:30-16:30 טאוב 7
234118-20 ארגון ותכנות המחשב שרוני פלדמן ג 17:30-19:30 טאוב 6
234118-21 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ב 17:30-18:30 טאוב 3
234122-10 מבוא לתכנות מערכות ב 12:30-14:30 פישבך 343 אין זמנים באתר UG
234122-11 מבוא לתכנות מערכות דור כהן ב 08:30-10:30 טאוב 4
234122-12 מבוא לתכנות מערכות שרי דואק ד 14:30-16:30 אולמן 305
234122-13 מבוא לתכנות מערכות רן ברויאר ה 10:30-12:30 טאוב 7
234122-14 מבוא לתכנות מערכות נועם שגב א 12:30-14:30 אולמן 708
234123-10 מערכות הפעלה ה 08:30-10:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234123-11 מערכות הפעלה אריה טל ב 12:30-14:30 טאוב 5
234123-12 מערכות הפעלה אנסטסיה ברגינסקי א 12:30-14:30 טאוב 3
234123-13 מערכות הפעלה איליה לסוחין ד 16:30-18:30 טאוב 4
234123-14 מערכות הפעלה אלכסנדר קריימר ג 12:30-14:30 טאוב 3
234127-10 מבוא למחשב בשפת מטלאב ה 12:30-14:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234127-11 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ב 12:30-14:30 אולמן 503
234127-12 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ד 16:30-18:30 אולמן 503
234127-13 מבוא למחשב בשפת מטלאב סאמר מחאמיד ג 08:30-10:30 אולמן 708
234127-20 מבוא למחשב בשפת מטלאב חביאר טורק ג 12:30-14:30 טאוב 1
234127-21 מבוא למחשב בשפת מטלאב טארק טוקאן א 16:30-18:30 כימיה 3
234127-22 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ב 10:30-12:30 אולמן 503
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב א 09:30-11:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234141-11 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש א 14:30-15:30 אולמן 501
234141-12 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש ב 09:30-10:30 טאוב 6
234141-13 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ד 09:30-10:30 טאוב 4
234141-14 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ה 12:30-13:30 טאוב 6
234218-10 מבני נתונים 1 ג 08:30-10:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234218-11 מבני נתונים 1 בוריס טראיבס א 11:30-12:30 אולמן 708
234218-12 מבני נתונים 1 ארז תמנת ב 13:30-14:30 טאוב 3
234218-13 מבני נתונים 1 מג'ד עומרי ב 16:30-17:30 אולמן 201
234218-20 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 2
234218-21 מבני נתונים 1 מג'ד עומרי ה 13:30-14:30 טאוב 4
234218-22 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ד 11:30-12:30 אולמן 501
234218-23 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ד 14:30-15:30 אולמן 503
234247-10 אלגוריתמים 1 ב 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234247-11 אלגוריתמים 1 יעל מרדכי א 11:30-12:30
234247-12 אלגוריתמים 1 נתנאל רביב ג 09:30-10:30 אולמן 201
234247-13 אלגוריתמים 1 דניאל גנקין ג 16:30-17:30 אולמן 501
234247-14 אלגוריתמים 1 איגור זריבץ ד 09:30-10:30 אולמן 501
234247-20 אלגוריתמים 1 שלמה מורן ד 10:30-12:30 טאוב 7
234247-21 אלגוריתמים 1 איגור זריבץ ד 15:30-16:30 אולמן 503
234262-10 תכן לוגי א 12:30-14:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234262-11 תכן לוגי עידן כהן ב 09:30-10:30 אולמן 502
234262-12 תכן לוגי טל רגב ד 10:30-11:30 אולמן 501
234262-13 תכן לוגי גיל אינציגר ג 15:30-16:30 אולמן 504
234262-20 תכן לוגי איליה אברבוך ה 08:30-10:30 טאוב 7
234262-21 תכן לוגי גיל אינציגר ה 10:30-11:30 טאוב 8
234267-0 מבנה מחשבים ספרתיים תומר גורביץ 0-0 טאוב
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים ב 16:30-18:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים ד 08:30-09:30 3
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים א 11:30-12:30 4
234270-10 ניהול פרוייקטי תוכנה א 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234270-11 ניהול פרוייקטי תוכנה מיכל אילוז-מימוני ג 16:30-17:30 טאוב 4
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב ב 10:30-13:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
234293-11 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דנה דרקסלר ב 16:30-18:30 טאוב 7
234293-12 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נטע אלעד ג 10:30-12:30 טאוב 6
234293-13 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב בן לי וולק ד 08:30-10:30 טאוב 5
234293-20 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב אמיר שפילקה ג 10:30-13:30 טאוב 2
234293-21 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב שי מורן ה 10:30-12:30 טאוב 3
234293-22 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גדי אלכסנדרוביץ א 10:30-12:30 אולמן 601
234301-10 פרויקט בעיבוד נתונים ה' ה 13:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א א 12:30-14:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א יוסי גיל ג 14:30-16:30 טאוב 5
234313-10 פרויקט תעשיתי אין זמנים באתר UG
234319-10 שפות תכנות ג 10:30-12:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
234319-11 שפות תכנות מר פלד מתן ג 13:30-14:30 טאוב 5
234319-12 שפות תכנות עלא גנאים ד 09:30-10:30 טאוב 7
234319-13 שפות תכנות יבגני מורושקו ד 16:30-17:30 טאוב 5
234319-14 שפות תכנות יבגני מורושקו ה 12:30-13:30 טאוב 8
234322-10 מערכות קבצים ב 10:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234322-11 מערכות קבצים גיל אינציגר ב 16:30-17:30 טאוב 3
234322-12 מערכות קבצים מירב זהבי ד 15:30-16:30 טאוב 5
234325-10 גרפיקה ממוחשבת ד 09:30-11:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
234325-11 גרפיקה ממוחשבת פאדי מצארווי ד 11:30-12:30 טאוב 6
234326-10 פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' אין זמנים באתר UG
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות אין זמנים באתר UG
236303-10 פרויקט בעיבוד שפות טבעיות אין זמנים באתר UG
236307-10 גרפים מרחיבים ושימושיהם ד 10:30-12:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
236309-10 מבוא לתורת הצפינה ד 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236309-11 מבוא לתורת הצפינה ארטיום שרוב ד 16:30-17:30 טאוב 3
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה ה 08:30-10:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236321-11 שיטות בהנדסת תוכנה ארנון לזרסון ה 12:30-13:30 טאוב 3
236321-12 שיטות בהנדסת תוכנה ארנון לזרסון ב 11:30-12:30 טאוב 201
236323-10 פרויקט בעיבוד נתונים מ אין זמנים באתר UG
236327-10 עיבוד תמונות ואותות במחשב ה 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236327-11 עיבוד תמונות ואותות במחשב רג'א ג'יריס ה 16:30-17:30 טאוב 5
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים ב 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236334-11 מבוא לרשתות מחשבים ורדן פפיאן ד 15:30-16:30 טאוב 6
236334-13 מבוא לרשתות מחשבים ג 10:30-11:30 אולמן 302
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים אין זמנים באתר UG
236341-10 תקשורת באינטרנט ב 10:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236341-11 תקשורת באינטרנט רן קורצקי ג 12:30-13:30 טאוב 6
236341-12 תקשורת באינטרנט מר עומרי עדי ב 16:30-17:30 טאוב 8
236342-10 מבוא לאימות תוכנה ג 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236342-11 מבוא לאימות תוכנה יעל מלר א 09:30-10:30 טאוב 4
236342-12 מבוא לאימות תוכנה גב שינולד שרי ד 09:30-10:30 טאוב 9
236343-10 תורת החישוביות ב 12:30-14:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236343-11 תורת החישוביות גל מאור ב 16:30-17:30 טאוב 6
236343-12 תורת החישוביות יוחאי קפלן ד 14:30-15:30 טאוב 5
236343-13 תורת החישוביות עידו בן-טוב א 14:30-15:30 טאוב 3
236343-14 תורת החישוביות גל מאור ה 09:30-10:30 טאוב 6
236343-20 תורת החישוביות איל קושלביץ ג 12:30-14:30 טאוב 7
236343-21 תורת החישוביות יוחאי קפלן ה 12:30-13:30 טאוב 9
236347-10 ניתוח וסינתזה של תוכנה ב 10:30-12:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236347-11 ניתוח וסינתזה של תוכנה יורי משמן ב 17:30-18:30 טאוב 6
236349-10 פרויקט באבטחת מידע אין זמנים באתר UG
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות ד 10:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות ג'ליל מוראני ב 10:30-11:30 טאוב 5
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות מר לב-ארי כפיר ג 08:30-09:30 טאוב 5
236351-10 מערכות מבוזרות ד 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236351-11 מערכות מבוזרות אלכסנדר ליבוב ה 11:30-12:30 טאוב 8
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות ה 10:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236353-11 אוטומטים ושפות פורמליות ליאת פטרפרוינד ה 12:30-13:30 טאוב 5
236353-12 אוטומטים ושפות פורמליות מיכל הורוביץ ג 12:30-13:30 טאוב 5
236353-13 אוטומטים ושפות פורמליות מור וייס א 11:30-12:30 טאוב 5
236353-20 אוטומטים ושפות פורמליות גדי אלכסנדרוביץ א 12:30-14:30 טאוב 9
236357-10 אלגוריתמים מבוזרים א ב 08:30-10:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
236357-11 אלגוריתמים מבוזרים א מרדכי שלום ב 10:30-11:30 טאוב 201
236360-10 תורת הקומפילציה ה 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236360-11 תורת הקומפילציה עדי סוסנוביץ ה 13:30-14:30 טאוב 6
236360-12 תורת הקומפילציה מיה ארבל ב 11:30-12:30 אולמן 708
236360-13 תורת הקומפילציה ליאור פרידמן ג 16:30-17:30 טאוב 6
236363-10 מערכות מסד נתונים ב 08:30-10:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236363-11 מערכות מסד נתונים אלה בולשינסקי ב 13:30-14:30 טאוב 6
236363-12 מערכות מסד נתונים עומר כץ ג 10:30-11:30 טאוב 3
236363-13 מערכות מסד נתונים עומר כץ ד 14:30-15:30 טאוב 6
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ אין זמנים באתר UG
236370-10 תכנות מקבילי ומבוזר א 10:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236370-11 תכנות מקבילי ומבוזר ערן גלעד א 14:30-15:30 טאוב 4
236370-12 תכנות מקבילי ומבוזר נדב עמית ב 09:30-10:30 טאוב 8
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אין זמנים באתר UG
236373-10 סינטזה של תמונות ד 09:30-11:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236373-11 סינטזה של תמונות עומרי איזנקוט ד 11:30-12:30 טאוב 3
236374-10 שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים א 14:30-16:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236374-11 שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים יונתן גולדהירש ג 16:30-18:30 טאוב 8
236375-10 טכנולוגית מנועי חיפוש א 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236375-11 טכנולוגית מנועי חיפוש עמית גרוס א 12:30-13:30 טאוב 8
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' אין זמנים באתר UG
236501-10 מבוא לבינה מלאכותית ד 14:30-16:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236501-11 מבוא לבינה מלאכותית עומר גייגר ד 16:30-17:30 טאוב 9
236501-12 מבוא לבינה מלאכותית ירון קסנר ג 09:30-10:30 טאוב 5
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' אין זמנים באתר UG
236503-40 פרויקט בתכנות מתקדם א' יוסי גיל ב 12:30-14:30 טאוב 4
236506-10 קריפטולוגיה ב 10:30-12:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236506-11 קריפטולוגיה עמי פז ג 14:30-15:30 טאוב 6
236521-10 אלגוריתמי קירוב ב 14:30-16:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236523-10 מבוא לביואינפורמטיקה ב 14:30-16:30 אולמן 304 אין זמנים באתר UG
236523-11 מבוא לביואינפורמטיקה ד 16:30-17:30 טאוב 6
236523-12 מבוא לביואינפורמטיקה ב 16:30-17:30 אולמן 304
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה ב 16:30-18:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 ג 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 ה 10:30-12:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236603-10 נושאים מתקדמים במ"מ 3 ג 10:30-12:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236604-10 נושאים מתקדמים במ"מ 4 א 14:30-16:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 ד 14:30-16:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
236605-11 נושאים מתקדמים במ"מ 5 רוני תמרי ד 16:30-17:30 טאוב 201
236606-10 נושאים מתקדמים במ"מ 6 ה 13:30-15:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236606-11 נושאים מתקדמים במ"מ 6 איגור קביאטקובסקי ה 12:30-13:30 טאוב 4
236607-10 נושאים מתקדמים במ"מ 7 ה 14:30-16:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236607-11 נושאים מתקדמים במ"מ 7 אורי ורנר ה 16:30-17:30 טאוב 6
236613-10 נושאים מתקדמים בקיפטולוגיה ה ב 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236646-10 נושאים מתקדמים בתאוריה של מדעי המחשב ה ג 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236703-10 תכנות מונחה עצמים ג 10:30-12:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236703-11 תכנות מונחה עצמים מר מירזקנדוף מיכאל ג 16:30-18:30 טאוב 3
236703-12 תכנות מונחה עצמים אייל מושקוביץ ד 08:30-10:30 טאוב 8
236714-10 נושאים בהוכחה אוטומטית של משפטים ה 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236714-11 נושאים בהוכחה אוטומטית של משפטים ה 09:30-10:30 טאוב 4
236754-10 פרויקט במערכות נבונות אין זמנים באתר UG
236757-10 פרויקט במערכות לומדות אין זמנים באתר UG
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 ד 14:30-16:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236802-10 סמינר במדעי המחשב 2 ג 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236803-10 סמינר במדעי המחשב 3 ג 12:30-14:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236813-10 סמינר באלגוריתמים ה 14:30-17:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236818-10 סמינר בביואינפורמטיקה ד 16:30-18:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236819-10 סמינר ברשתות תקשורת מחשבים ב 14:30-16:30 אין זמנים באתר UG
236823-10 סמינר בעיבוד אינפורמציה קוונטית ב 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236825-10 סמינר באלגוריתמים מבוזרים ב 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236827-10 סמינר במערכות מחשבים ד 16:30-18:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236861-10 גיאומטריה נומרית של תמונות ב 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236861-11 גיאומטריה נומרית של תמונות יהונתן אפללו ב 16:30-17:30 טאוב 5
236862-10 ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד אותות ותמונות א 10:30-12:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236873-10 ראיה ממוחשבת ב 08:30-10:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236873-11 ראיה ממוחשבת מר בריט אורי ב 11:30-12:30 טאוב 5
236874-10 פרויקט בראיה ממוחשבת אין זמנים באתר UG
236927-10 מבוא לרובוטיקה ה 09:30-11:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236927-11 מבוא לרובוטיקה מג'ד סרור ג 09:30-10:30 טאוב 8
236941-10 מבוא לרשתות עצביות ד 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236941-11 מבוא לרשתות עצביות מר שורץ איל ד 16:30-17:30 טאוב 7
236990-10 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית ד 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236990-11 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית כפיר ניר-צבי א 15:30-16:30 טאוב 4
274121-10 מטל"ב לרפואנים אין זמנים באתר UG