דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.



קודם
אביב 2012
האחרון
קיץ 2012
רשימה נוכחית
חורף 2012-2013
הבא
אביב 2013
סמסטר נוכחי
אביב 2013
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2012-2013 , כל השעורים, ממוין לפי מספר קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
234107-10 אנליזה נומרית עירד יבנה ב 09:30-12:30 טאוב 7
234107-11 אנליזה נומרית עידית שלם א 11:30-13:30 אולמן 708
234107-12 אנליזה נומרית אלון בריפמן ד 10:30-12:30 אולמן 602
234107-20 אנליזה נומרית אברהם סידי ג 09:30-12:30 טאוב 9
234107-21 אנליזה נומרית ערן טרייסטר ב 16:30-18:30 טאוב 4
234111-10 מבוא למדעי המחשב רמי כהן ב 12:30-14:30 אולמן 309
234111-11 מבוא למדעי המחשב מר קפלן אבי ד 14:30-16:30 אולמן 503
234111-12 מבוא למדעי המחשב אנסטסיה דוברובינה ה 12:30-14:30 אולמן 604
234111-20 מבוא למדעי המחשב תאמר סלמאן ב 12:30-14:30 אולמן 307
234111-21 מבוא למדעי המחשב מר הס-גרין רזיאל ג 10:30-12:30 אולמן 602
234111-22 מבוא למדעי המחשב ירון קסנר ב 15:30-17:30 אולמן 702
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי יחיאל קמחי ב 10:30-12:30 פישבך 343
234112-11 מבוא למחשב - שפת סי שלמה שריקי ב 12:30-14:30 אולמן 604
234112-12 מבוא למחשב - שפת סי יונתן וגנר ג 12:30-14:30 אולמן 604
234112-13 מבוא למחשב - שפת סי חביאר טורק ד 14:30-16:30 אולמן 310
234112-14 מבוא למחשב - שפת סי ה 08:30-10:30 0
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי ישראל שטיינפלד ב 12:30-14:30 דייויס 250
234112-21 מבוא למחשב - שפת סי מר צור ינון ה 12:30-14:30 אולמן 501
234112-22 מבוא למחשב - שפת סי גרגורי בורודין ג 10:30-12:30 אולמן 309
234112-23 מבוא למחשב - שפת סי משה גבל ד 14:30-16:30 טאוב 4
234112-24 מבוא למחשב - שפת סי מר אברמוביץ יבגני ג 12:30-14:30 אולמן 708
234112-30 מבוא למחשב - שפת סי תמיר לוי ה 12:30-14:30 אולמן 309
234112-31 מבוא למחשב - שפת סי עומר הרשנזון א 14:30-16:30 אולמן 501
234112-32 מבוא למחשב - שפת סי מר חמוד עלי ב 12:30-14:30 אולמן 702
234112-33 מבוא למחשב - שפת סי ראובן שטראוס ה 10:30-12:30 טאוב 9
234112-91 מבוא למחשב - שפת סי ה 16:30-18:30 0
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' רן רובינשטיין ד 14:30-16:30 טאוב 1
234114-11 מבוא למדעי המחשב מ' ורד כהן ג 14:30-16:30 אולמן 603
234114-12 מבוא למדעי המחשב מ' אסף ישראל ב 12:30-14:30 טאוב 5
234114-13 מבוא למדעי המחשב מ' סינטיה דיסנפלד ב 10:30-12:30 טאוב 8
234114-20 מבוא למדעי המחשב מ' תמיר לוי ב 12:30-14:30 טאוב 9
234114-21 מבוא למדעי המחשב מ' יעל ארז ה 12:30-14:30 אולמן 504
234114-22 מבוא למדעי המחשב מ' תהילה מייזלס ג 10:30-12:30 אולמן 302
234114-23 מבוא למדעי המחשב מ' תומר ארזי ד 14:30-16:30 0
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' רון קימל ד 14:30-16:30 טאוב 2
234117-11 מבוא למדעי המחשב ח' נחשון כהן ב 12:30-14:30 אולמן 708
234117-12 מבוא למדעי המחשב ח' אבישי גרץ ה 12:30-14:30 אולמן 708
234117-13 מבוא למדעי המחשב ח' נאדיה לבאי ב 14:30-16:30 טאוב 4
234118-10 ארגון ותכנות המחשב רוני רוט ב 14:30-16:30 טאוב 9
234118-11 ארגון ותכנות המחשב שחר חן א 15:30-16:30 טאוב 3
234118-12 ארגון ותכנות המחשב מורן פלדמן ב 09:30-10:30 טאוב 3
234118-13 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ג 15:30-16:30 טאוב 5
234118-20 ארגון ותכנות המחשב שרוני פלדמן ג 17:30-19:30 טאוב 7
234118-21 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ב 17:30-18:30 טאוב 5
234122-10 מבוא לתכנות מערכות גיל ברקת ב 12:30-14:30 טאוב 7
234122-11 מבוא לתכנות מערכות ראידה נעאמנה ב 08:30-10:30 טאוב 5
234122-12 מבוא לתכנות מערכות נטע אלעד ד 14:30-16:30 טאוב 9
234122-13 מבוא לתכנות מערכות נועם שגב ה 10:30-12:30 טאוב 3
234122-14 מבוא לתכנות מערכות מר רסין דן א 12:30-14:30 אולמן 702
234123-10 מערכות הפעלה דר רסקין לאוניד ה 08:30-10:30 טאוב 2
234123-11 מערכות הפעלה אנסטסיה ברגינסקי ב 12:30-14:30 אולמן 311
234123-12 מערכות הפעלה רג'א ג'יריס א 11:30-13:30 אולמן 311
234123-13 מערכות הפעלה עומרי איזנקוט ד 16:30-18:30 טאוב 7
234123-14 מערכות הפעלה אלכסנדר קריימר ג 08:30-10:30 טאוב 8
234127-10 מבוא למחשב בשפת מטלאב אהוד ריבלין ה 13:30-15:30 טאוב 2
234127-11 מבוא למחשב בשפת מטלאב טארק טוקאן ג 16:30-18:30 אולמן 503
234127-12 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ד 16:30-18:30 אולמן 503
234127-13 מבוא למחשב בשפת מטלאב בעז אופיר ד 08:30-10:30 אולמן 603
234127-20 מבוא למחשב בשפת מטלאב יחיאל קמחי ג 12:30-14:30 אולמן 305
234127-21 מבוא למחשב בשפת מטלאב מיכאל בלטקסה א 16:30-18:30 אולמן 503
234127-22 מבוא למחשב בשפת מטלאב גב בן-טולילה-טפ נעמה ב 10:30-12:30 אולמן 503
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב טובי עציון א 09:30-11:30 טאוב 2
234141-11 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש א 14:30-15:30 אולמן 304
234141-12 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ב 09:30-10:30 אולמן 301
234141-13 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ד 09:30-10:30 אולמן 602
234141-14 קומבינטוריקה למדעי המחשב איל שולמן ה 12:30-13:30 אולמן 603
234218-10 מבני נתונים 1 נאדר בשותי ג 08:30-10:30 טאוב 2
234218-11 מבני נתונים 1 מירא שלח א 11:30-12:30 טאוב 8
234218-12 מבני נתונים 1 שי מורן ב 13:30-14:30 טאוב 3
234218-13 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ב 16:30-17:30 אולמן 604
234218-20 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 2
234218-21 מבני נתונים 1 נועה קורנר ה 13:30-14:30 טאוב 4
234218-22 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ד 11:30-12:30 טאוב 9
234218-23 מבני נתונים 1 נועה קורנר ד 14:30-15:30 אולמן 504
234247-10 אלגוריתמים 1 פרופ נאור יוסף ב 14:30-16:30 טאוב 7
234247-11 אלגוריתמים 1 יעל מרדכי א 11:30-12:30 אולמן 503
234247-12 אלגוריתמים 1 מר גולדהירש יהונתן ג 09:30-10:30 טאוב 3
234247-13 אלגוריתמים 1 אלכסנדר נוס ג 16:30-17:30 אולמן 708
234247-14 אלגוריתמים 1 מר גולדהירש יהונתן ד 09:30-10:30 טאוב 9
234247-20 אלגוריתמים 1 שלמה מורן ד 10:30-12:30 טאוב 7
234247-21 אלגוריתמים 1 גב אלגרבלי נועה ד 15:30-16:30 טאוב 7
234262-10 תכן לוגי עמי ליטמן א 12:30-14:30 טאוב 9
234262-11 תכן לוגי יוסי קופרמן ב 09:30-10:30 אולמן 504
234262-12 תכן לוגי משה מלכה ד 10:30-11:30 טאוב 3
234262-13 תכן לוגי עידן כהן ג 15:30-16:30 אולמן 504
234262-20 תכן לוגי מיכאל לינדנבאום ב 14:30-16:30 טאוב 2
234262-21 תכן לוגי עידן כהן ה 09:30-10:30 אולמן 504
234262-22 תכן לוגי משה מלכה ג 13:30-14:30 אולמן 504
234267-0 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר 0-0 טאוב 0
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים עדי יועז ב 16:30-18:30 טאוב 9
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים ד 08:30-09:30 0
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים ד 08:30-09:30 8
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים א 11:30-12:30 0
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים א 11:30-12:30 7
234270-10 ניהול פרוייקטי תוכנה עמיר תומר א 14:30-16:30 טאוב 6
234270-11 ניהול פרוייקטי תוכנה מר אילוז מימוני מיכל ג 17:30-18:30 טאוב 8
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב אמיר שפילקה ב 10:30-13:30 טאוב 1
234293-11 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב איליה לסוחין ב 16:30-18:30 אמדו 233
234293-12 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דנה דרקסלר ג 10:30-12:30 אולמן 605
234293-13 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מר וולק בן-לי ד 08:30-10:30 טאוב 7
234293-20 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נגה צבי ג 10:30-13:30 טאוב 7
234293-21 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גל כהן ה 10:30-12:30 טאוב 7
234293-22 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דר אלכסנדרוביץ גדי א 10:30-12:30 אולמן 504
234301-10 פרויקט בעיבוד נתונים ה' יצחק בוסל ה 13:30-16:30 טאוב 3
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרופ חבר גיל יוסף א 12:30-14:30 טאוב 3
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרופ חבר גיל יוסף ג 14:30-16:30 טאוב 3
234313-10 פרויקט תעשיתי מיכאל אלעד 0 אין זמנים באתר UG
234319-10 שפות תכנות פרופ חבר גיל יוסף ג 10:30-12:30 טאוב 2
234319-11 שפות תכנות יואב קנטור ד 09:30-10:30 טאוב 3
234319-12 שפות תכנות מתן לוי ד 15:30-16:30 אולמן 708
234319-13 שפות תכנות יואב קנטור ה 11:30-12:30 טאוב 5
234319-14 שפות תכנות מתן לוי א 11:30-12:30 טאוב 5
234322-10 מערכות קבצים חגית עטיה א 14:30-16:30 טאוב 7
234322-11 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ג 16:30-17:30 אולמן 502
234322-12 מערכות קבצים מירב זהבי ד 14:30-15:30 טאוב 7
234325-10 גרפיקה ממוחשבת מירלה בן-חן ג 12:30-14:30 טאוב 6
234325-11 גרפיקה ממוחשבת רועי פורן ג 16:30-17:30 טאוב 9
234325-11 גרפיקה ממוחשבת ד 09:30-10:30 0
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל 0 אין זמנים באתר UG
236303-10 פרויקט בעיבוד שפות טבעיות אלון איתי 0 אין זמנים באתר UG
236309-10 מבוא לתורת הצפינה רוני רוט ד 14:30-16:30 טאוב 6
236309-11 מבוא לתורת הצפינה ארטיום שרוב ד 16:30-17:30 טאוב 6
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה עמיר תומר א 12:30-14:30 טאוב 7
236321-11 שיטות בהנדסת תוכנה עלא גנאים ד 09:30-10:30 טאוב 6
236321-12 שיטות בהנדסת תוכנה עלא גנאים ה 09:30-10:30 טאוב 4
236327-10 עיבוד תמונות ואותות במחשב אלפרד ברוקשטיין ה 14:30-16:30 טאוב 8
236327-11 עיבוד תמונות ואותות במחשב יעל ארז ה 16:30-17:30 טאוב 8
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים דני רז ב 14:30-16:30 טאוב 3
236334-11 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ד 15:30-16:30 טאוב 3
236334-12 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ד 11:30-12:30 טאוב 6
236334-13 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ג 10:30-11:30 אמדו 231
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים דני רז 0 אין זמנים באתר UG
236341-10 תקשורת באינטרנט ראובן כהן ב 14:30-16:30 טאוב 5
236341-11 תקשורת באינטרנט רן קורצקי ב 17:30-18:30 טאוב 3
236341-12 תקשורת באינטרנט רן קורצקי ג 09:30-10:30 טאוב 4
236342-10 מבוא לאימות תוכנה ארנה גרימברג ג 12:30-14:30 טאוב 9
236342-11 מבוא לאימות תוכנה יעל מלר ה 09:30-10:30 טאוב 3
236342-12 מבוא לאימות תוכנה יעל מלר א 09:30-10:30 טאוב 3
236343-10 תורת החישוביות איל קושלביץ ב 12:30-14:30 טאוב 2
236343-11 תורת החישוביות ארז דרוק ב 16:30-17:30 טאוב 3
236343-12 תורת החישוביות שחר תמנת ד 14:30-15:30 טאוב 3
236343-13 תורת החישוביות נתנאל רביב א 14:30-15:30 טאוב 3
236343-14 תורת החישוביות ארז דרוק ה 09:30-10:30 טאוב 6
236343-20 תורת החישוביות איל קושלביץ ג 10:30-12:30 טאוב 3
236343-21 תורת החישוביות שחר תמנת ד 09:30-10:30 טאוב 201
236347-10 ניתוח וסינתזה של תוכנה ערן יהב ב 10:30-12:30 טאוב 3
236347-11 ניתוח וסינתזה של תוכנה יורי משמן ב 16:30-17:30 טאוב 8
236349-10 פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם 0 אין זמנים באתר UG
236350-0 הגנה במערכות מתוכנתות ניצן חריזמן 0-0 טאוב 0
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות שרה ביתן ד 10:30-12:30 טאוב 5
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות ג 10:30-11:30 0
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות ג 10:30-11:30 5
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות ד 11:30-12:30 0
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות ד 15:30-16:30 5
236350-13 הגנה במערכות מתוכנתות ד 09:30-10:30 8
236350-13 הגנה במערכות מתוכנתות ד 15:30-16:30 0
236351-10 מערכות מבוזרות רועי פרידמן ג 10:30-12:30 טאוב 6
236351-11 מערכות מבוזרות אלכסנדר ליבוב ג 16:30-17:30 טאוב 4
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות שמואל זקס ה 10:30-12:30 טאוב 1
236353-11 אוטומטים ושפות פורמליות ליאת פטרפרוינד ה 12:30-13:30 טאוב 6
236353-12 אוטומטים ושפות פורמליות אריאלה וולושין ג 12:30-13:30 טאוב 3
236353-13 אוטומטים ושפות פורמליות מור וייס א 11:30-12:30 טאוב 6
236360-10 תורת הקומפילציה ארז פטרנק ה 10:30-12:30 טאוב 2
236360-11 תורת הקומפילציה עדי סוסנוביץ ה 13:30-14:30 טאוב 6
236360-12 תורת הקומפילציה מיה ארבל ב 11:30-12:30 טאוב 9
236360-13 תורת הקומפילציה מיה ארבל ג 16:30-17:30 טאוב 3
236363-10 מערכות מסד נתונים יוהן מקובסקי ב 16:30-18:30 טאוב 7
236363-11 מערכות מסד נתונים עומר כץ א 13:30-14:30 טאוב 5
236363-12 מערכות מסד נתונים עומר כץ ג 13:30-14:30 טאוב 3
236363-13 מערכות מסד נתונים דניאל גרפונקל ד 14:30-15:30 טאוב 5
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ דן צפריר 0 אין זמנים באתר UG
236370-10 תכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר א 10:30-12:30 טאוב 9
236370-11 תכנות מקבילי ומבוזר נדב עמית ב 15:30-16:30 טאוב 6
236370-12 תכנות מקבילי ומבוזר עידו גונן ג 09:30-10:30 טאוב 6
236370-13 תכנות מקבילי ומבוזר ערן גלעד ה 09:30-10:30 טאוב 5
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר ארז פטרנק 0 אין זמנים באתר UG
236371-20 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אבי מנדלסון ב 12:30-14:30 טאוב 201
236372-10 רשתות בייסיאניות דן גייגר ב 09:30-11:30 טאוב 601
236372-11 רשתות בייסיאניות עומר ויסברוד ב 12:30-13:30 טאוב 8
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' גואל סמואל 0 אין זמנים באתר UG
236501-10 מבוא לבינה מלאכותית שאול מרקוביץ ב 10:30-12:30 טאוב 5
236501-11 מבוא לבינה מלאכותית אסף גלזר ב 16:30-17:30 טאוב 6
236501-12 מבוא לבינה מלאכותית עומר גייגר א 09:30-10:30 טאוב 6
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' ערן יהב 0 אין זמנים באתר UG
236506-10 קריפטולוגיה אלי ביהם ג 08:30-10:30 טאוב 5
236506-11 קריפטולוגיה עמי פז ג 13:30-14:30 טאוב 5
236508-10 קריפטוגרפיה וסיבוכיות יובל ישי ג 10:30-12:30 טאוב 8
236521-10 אלגוריתמי קירוב הדס שכנאי ב 14:30-16:30 טאוב 8
236523-10 מבוא לביואינפורמטיקה פרופ חבר מנדל-גוטפרוי יעל ב 14:30-16:30 אולמן 309
236523-11 מבוא לביואינפורמטיקה גב קוסטי עדית גב בודובסקי-טל עינבל ג 16:30-17:30 טאוב 6
236523-12 מבוא לביואינפורמטיקה גב קוסטי עדית גב בודובסקי-טל עינבל ב 16:30-17:30 טאוב 5
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה פרופ פינטר רון ד 16:30-18:30 טאוב 701
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 גרשון אלבר ב 10:30-12:30 טאוב 4
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 פרופ נאור יוסף ה 10:30-12:30 טאוב 4
236603-10 נושאים מתקדמים במ"מ 3 ניר אילון ג 12:30-14:30 טאוב 8
236604-10 נושאים מתקדמים במ"מ 4 יוהן מקובסקי א 12:30-14:30 טאוב 8
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 רונן בר-נהור א 09:30-11:30 טאוב 201
236605-11 נושאים מתקדמים במ"מ 5 רוני תמרי א 11:30-12:30 טאוב 201
236610-10 נושאים מתקדמים במ"מ 10 אלפרד ברוקשטיין ה 10:30-12:30 טאוב 8
236698-10 הבטחת איכות תוכנה דניאל גלין ד 16:30-18:30 טאוב 3
236703-10 תכנות מונחה עצמים טל כהן ג 08:30-10:30 טאוב 7
236703-11 תכנות מונחה עצמים מר מושקוביץ איל ג 16:30-18:30 טאוב 5
236703-12 תכנות מונחה עצמים עמית כרמלי ד 08:30-10:30 טאוב 5
236703-13 תכנות מונחה עצמים מר מושקוביץ איל ה 12:30-14:30 טאוב 5
236719-10 גיאומטריה חישובית גיל ברקת ג 10:30-12:30 טאוב 4
236719-11 גיאומטריה חישובית מאור גרינברג ג 15:30-16:30 טאוב 4
236754-10 פרויקט במערכות נבונות אלפרד ברוקשטיין 0 אין זמנים באתר UG
236757-10 פרויקט במערכות לומדות רן אל-יניב 0 אין זמנים באתר UG
236760-10 למידה חישובית נאדר בשותי ג 15:30-17:30 טאוב 8
236780-10 אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי ארז פטרנק א 10:30-12:30 טאוב 4
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 8
236802-10 סמינר במדעי המחשב 2 טובי עציון ב 12:30-14:30 טאוב 4
236803-10 סמינר במדעי המחשב 3 מיכאל קמינסקי ה 10:30-12:30 טאוב 701
236804-10 סמינר במדעי המחשב 4 פרופ חבר גיל יוסף ג 12:30-14:30 0
236813-10 סמינר באלגוריתמים ראובן בר-יהודה ה 14:30-17:30 טאוב 4
236817-10 סמינר בבלשנות חישובית עוזי אורנן ד 08:30-10:30 טאוב 4
236818-10 סמינר בביואינפורמטיקה פרופ פינטר רון ד 14:30-16:30 טאוב 701
236819-10 סמינר ברשתות תקשורת מחשבים ראובן כהן ב 10:30-12:30 טאוב 6
236826-10 סמינר במסדי נתונים ירון קנזה ב 12:30-14:30 טאוב 6
236827-10 סמינר במערכות מחשבים דן צפריר ד 16:30-18:30 טאוב 8
236861-10 גיאומטריה נומרית של תמונות רון קימל ב 16:30-18:30 טאוב 401
236861-11 גיאומטריה נומרית של תמונות גיא רוסמן ב 18:30-19:30 טאוב 401
236862-10 ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד אותות ותמונות מיכאל אלעד א 10:30-12:30 טאוב 3
236873-10 ראיה ממוחשבת מיכאל לינדנבאום א 14:30-16:30 טאוב 8
236873-11 ראיה ממוחשבת אמיר אדלר א 10:30-11:30 טאוב 8
236927-10 מבוא לרובוטיקה אהוד ריבלין א 12:30-14:30 טאוב 4
236927-11 מבוא לרובוטיקה מג'ד סרור ב 09:30-10:30 טאוב 8
236941-10 מבוא לרשתות עצביות יורם ברעם ד 10:30-12:30 טאוב 4
236941-11 מבוא לרשתות עצביות ניר הרשקו ד 14:30-15:30 טאוב 401
236990-10 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור א 14:30-16:30 טאוב 4
236990-11 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית מר ניר-צבי כפיר ד 15:30-16:30 טאוב 401
236991-10 פרויקט בחישוב קוונטי בתמ"ג טל מור ב 09:30-11:30 טאוב 201