דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.



קודם
חורף 2012-2013
רשימה נוכחית
אביב 2013
הבא
קיץ 2013
הבא
חורף 2013-2014
סמסטר נוכחי
חורף 2013-2014
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר אביב 2013 , כל השעורים, ממוין לפי שעות קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
234313-10 פרויקט תעשיתי אין זמנים באתר UG
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות אין זמנים באתר UG
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים אין זמנים באתר UG
236349-10 פרויקט באבטחת מידע אין זמנים באתר UG
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אין זמנים באתר UG
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' אין זמנים באתר UG
236502-10 פרויקט בבינה מלאכותית אין זמנים באתר UG
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה אין זמנים באתר UG
236874-10 פרויקט בראיה ממוחשבת אין זמנים באתר UG
236757-10 פרויקט במערכות לומדות אין זמנים באתר UG
234326-10 פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' אין זמנים באתר UG
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ אין זמנים באתר UG
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' אין זמנים באתר UG
236504-10 פרויקט בתוכנה אין זמנים באתר UG
234270-11 ניהול פרוייקטי תוכנה מיכל אילוז-מימוני א 09:30-10:30 טאוב 5
234107-10 אנליזה נומרית א 09:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב א 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236620-10 נושאים מתקדמים באלגוריתמים ה א 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234270-10 ניהול פרוייקטי תוכנה א 10:30-12:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234118-11 ארגון ותכנות המחשב שחר חן א 11:30-12:30 טאוב 3
234141-23 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו א 11:30-12:30 אולמן 604
236353-11 אוטומטים ושפות פורמליות מור וייס א 12:30-13:30 טאוב 3
234312-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב א 12:30-14:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה א 12:30-14:30 אולמן 213 אין זמנים באתר UG
236518-10 סיבוכיות תקשורת א 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236703-13 תכנות מונחה עצמים ערן גלעד א 12:30-14:30 טאוב 5
234145-11 מערכות ספרתיות איגור קביאטקובסקי א 13:30-14:30 אולמן 501
234247-13 אלגוריתמים 1 יעל מרדכי א 13:30-14:30 טאוב 7
236343-11 תורת החישוביות מר דרוק ארז א 13:30-14:30 טאוב 3
234141-11 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש א 14:30-15:30 טאוב 6
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות ג'ליל מוראני א 14:30-15:30 טאוב 5
234112-11 מבוא למחשב - שפת סי עומר הרשנזון א 14:30-16:30 אולמן 601
236299-10 מבוא לעיבוד שפות טבעיות א 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236363-10 מערכות מסד נתונים א 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236755-10 אלגוריתמים מבוזרים ב א 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234122-11 מבוא לתכנות מערכות שרי דואק א 14:30-16:30 טאוב 8
234123-11 מערכות הפעלה עומרי איזנקוט א 14:30-16:30 אולמן 503
234118-12 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי א 15:30-16:30 טאוב 6
234218-11 מבני נתונים 1 מתן חמיליס א 15:30-16:30 טאוב 5
234262-11 תכן לוגי יוסי קופרמן ב 08:30-09:30 טאוב 7
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים פרנק סלה ב 08:30-09:30 טאוב 6
236353-12 אוטומטים ושפות פורמליות ליאת פטרפרוינד ב 08:30-09:30 טאוב 3
234117-23 מבוא למדעי המחשב ח' אביב סגל ב 08:30-10:30 אולמן 702
236700-10 תיכון תוכנה ב 08:30-10:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234123-12 מערכות הפעלה אלכסנדר קריימר ב 08:30-10:30 אולמן 503
234322-11 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ב 09:30-10:30 טאוב 6
234218-12 מבני נתונים 1 אדוארד ויטקין ב 10:30-11:30 טאוב 6
236368-11 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות סינטיה דיסנפלד ב 10:30-11:30 טאוב 5
234111-12 מבוא למדעי המחשב תהילה מייזלס ב 10:30-12:30 אולמן 311
234112-12 מבוא למחשב - שפת סי מג'ד סרור ב 10:30-12:30 אולמן 304
234112-21 מבוא למחשב - שפת סי ב 10:30-12:30 אולמן
234145-10 מערכות ספרתיות ב 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236359-10 אלגוריתמים 2 ב 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236360-10 תורת הקומפילציה ב 10:30-12:30 אולמן 213 אין זמנים באתר UG
236951-10 סמינר ברשתות עצביות ב 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234122-14 מבוא לתכנות מערכות עידו גונן ב 10:30-12:30 טאוב 3
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות כפיר לב-ארי ב 12:30-13:30 טאוב 3
234247-10 אלגוריתמים 1 ב 12:30-14:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים ב 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 ב 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234122-12 מבוא לתכנות מערכות רן ברויאר ב 12:30-14:30 טאוב 5
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב ב 12:30-15:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234141-12 קומבינטוריקה למדעי המחשב נועה אביגדור-אלגרבלי ב 14:30-15:30 טאוב 8
234145-12 מערכות ספרתיות איגור קביאטקובסקי ב 14:30-15:30 אולמן 501
234267-13 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר ב 14:30-15:30 טאוב 6
236343-12 תורת החישוביות עמי פז ב 14:30-15:30 טאוב 3
234114-11 מבוא למדעי המחשב מ' נחשון כהן ב 14:30-16:30 אולמן 303
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי ב 14:30-16:30 רבין
234111-10 מבוא למדעי המחשב ב 14:30-16:30 אולמן 304 אין זמנים באתר UG
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי ב 14:30-16:30 רבין 206 אין זמנים באתר UG
236368-10 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות ב 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236825-10 סמינר באלגוריתמים מבוזרים ב 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234123-20 מערכות הפעלה דן צפריר ב 14:30-16:30 טאוב 2
234118-13 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ב 15:30-16:30 טאוב 7
234218-13 מבני נתונים 1 מירא שלח ב 15:30-16:30 טאוב 8
234247-11 אלגוריתמים 1 אלעד הרמתי ב 15:30-16:30 טאוב 3
236360-11 תורת הקומפילציה ליאור פרידמן ב 15:30-16:30 טאוב 6
234117-11 מבוא למדעי המחשב ח' ב 15:30-17:30
234117-21 מבוא למדעי המחשב ח' ירון קסנר ב 15:30-17:30 אולמן 306
236334-12 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ב 16:30-17:30 טאוב 3
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים ב 16:30-18:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 ב 16:30-18:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234122-20 מבוא לתכנות מערכות רן רובינשטיין ב 16:30-18:30 טאוב 1
236815-10 סמינר בראיה ממוחשבת ב 16:30-18:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234127-10 מבוא למחשב בשפת מטלאב ב 16:30-18:30 רבין 508 אין זמנים באתר UG
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 דר ענבר אוהד ב 18:30-19:30 טאוב 8
236605-11 נושאים מתקדמים במ"מ 5 אוהד ענבר ב 18:30-19:30 טאוב 8
234141-13 קומבינטוריקה למדעי המחשב עמית גרוס ג 08:30-09:30 טאוב 6
234107-11 אנליזה נומרית עידית שלם ג 08:30-10:30 טאוב 5
234114-12 מבוא למדעי המחשב מ' עלי חמוד ג 08:30-10:30 אולמן 708
234319-10 שפות תכנות ג 08:30-10:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
236703-10 תכנות מונחה עצמים ג 08:30-10:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234118-21 ארגון ותכנות המחשב שחר חן ג 09:30-10:30 טאוב 6
234247-12 אלגוריתמים 1 דניאל גנקין ג 09:30-10:30 אולמן 502
236350-13 הגנה במערכות מתוכנתות כפיר לב-ארי ג 09:30-10:30 טאוב 3
234262-13 תכן לוגי עידן כהן ג 10:30-11:30 טאוב 7
236345-11 אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' יעל מלר ג 10:30-11:30 טאוב 3
236353-13 אוטומטים ושפות פורמליות מיכל הורוביץ ג 10:30-11:30 טאוב 5
234122-10 מבוא לתכנות מערכות ג 10:30-12:30 אולמן 310 אין זמנים באתר UG
236343-10 תורת החישוביות ג 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236635-10 נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה+ת ג 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234293-11 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גל כהן ג 10:30-12:30 טאוב 201
234312-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב יוסי גיל ג 10:30-12:30 טאוב 9
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים נדב עמית ג 11:30-12:30 טאוב 5
234319-11 שפות תכנות מתן לוי ג 11:30-12:30 טאוב 3
236635-11 נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה+ת מר ישראל אסף ג 12:30-13:30 טאוב 201
234118-10 ארגון ותכנות המחשב ג 12:30-14:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234262-10 תכן לוגי ג 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236329-10 עיבוד ספרתי של גאומטריה ג 12:30-14:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236345-10 אימות אוטומטי של מער תוכנה וחומרה' ג 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234123-13 מערכות הפעלה רג'א ג'יריס ג 12:30-14:30 אולמן 503
234293-12 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נגה צבי ג 12:30-14:30 אולמן 708
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 ג 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236376-11 הנדסת מערכות הפעלה עומר פלג ג 12:30-14:30 טאוב 5
234112-30 מבוא למחשב - שפת סי לילה שניידרמן ג 12:30-14:30 אולמן 306
234145-13 מערכות ספרתיות גב ברוקמן אולגה ג 13:30-14:30 אולמן 501
234322-12 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ג 13:30-14:30 אולמן 303
236363-11 מערכות מסד נתונים עומר כץ ג 13:30-14:30 טאוב 6
236329-11 עיבוד ספרתי של גאומטריה רועי פורן ג 14:30-15:30 טאוב 3
234112-13 מבוא למחשב - שפת סי רועי גלבהרט ג 14:30-16:30 אולמן 301
236353-20 אוטומטים ושפות פורמליות גדי אלכסנדרוביץ ג 14:30-16:30 טאוב 7
234141-14 קומבינטוריקה למדעי המחשב נופר כרמלי ג 15:30-16:30 אולמן 303
234145-21 מערכות ספרתיות גב ברוקמן אולגה ג 15:30-16:30 אולמן 708
236334-11 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ג 15:30-16:30 טאוב 6
236700-11 תיכון תוכנה מר ישראל אסף ג 15:30-16:30 טאוב 5
234118-22 ארגון ותכנות המחשב תומר ארזי ג 16:30-17:30 אולמן 501
236360-12 תורת הקומפילציה עדי סוסנוביץ ג 16:30-17:30 טאוב 3
236299-11 מבוא לעיבוד שפות טבעיות ישראל גוטר ג 16:30-17:30 טאוב 9
234270-12 ניהול פרוייקטי תוכנה מיכל אילוז-מימוני ג 16:30-17:30 טאוב 7
234218-10 מבני נתונים 1 ג 16:30-18:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234900-10 סדנה בתכנות תחרותי ג 16:30-18:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236804-10 סמינר במדעי המחשב 4 ג 16:30-18:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236703-11 תכנות מונחה עצמים אייל מושקוביץ ג 16:30-18:30 טאוב 5
236330-10 מבוא לאופטימיזציה ג 16:30-18:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236368-12 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות נמרוד סבאן פרטוש ג 17:30-18:30 טאוב 3
234123-10 מערכות הפעלה ד 08:30-10:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות ד 08:30-10:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234122-21 מבוא לתכנות מערכות אלכסנדר ליבוב ד 08:30-10:30 טאוב 7
234145-22 מערכות ספרתיות טל טבצ'ניק ד 09:30-10:30 אולמן 302
234319-12 שפות תכנות אלי סנש ד 09:30-10:30 טאוב 5
236343-13 תורת החישוביות שחר תמנת ד 09:30-10:30 טאוב 3
236716-11 מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ יוני מזרחי ד 09:30-10:30 טאוב 8
236755-11 אלגוריתמים מבוזרים ב מיה ארבל ד 09:30-10:30 טאוב 4
236334-13 מבוא לרשתות מחשבים דור הריס ד 10:30-11:30 טאוב 3
234112-22 מבוא למחשב - שפת סי מר שטראוס ראובן ד 10:30-12:30 אולמן 502
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות ד 10:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236716-10 מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ ד 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234122-23 מבוא לתכנות מערכות נטע אלעד ד 10:30-12:30 אולמן 504
234123-21 מערכות הפעלה אנסטסיה ברגינסקי ד 10:30-12:30 אולמן 303
234145-20 מערכות ספרתיות טל מור ד 10:30-12:30 טאוב 9
236646-10 נושאים מתקדמים בתאוריה של מדעי המחשב ה ד 10:30-12:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236321-11 שיטות בהנדסת תוכנה ארנון לזרסון ד 11:30-12:30 טאוב 6
234262-21 תכן לוגי עידן כהן ד 14:30-15:30 טאוב 3
234107-13 אנליזה נומרית ערן טרייסטר ד 14:30-16:30 טאוב 9
234111-11 מבוא למדעי המחשב יעל ארז ד 14:30-16:30 טאוב 8
234117-22 מבוא למדעי המחשב ח' נאדיה לבאי ד 14:30-16:30 אולמן 501
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' ד 14:30-16:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' ד 14:30-16:30 אולמן 310 אין זמנים באתר UG
236369-10 ניהול מידע ברשת האינטרנט ד 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236520-10 קידוד במערכות אחסון מידע ד 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236818-10 סמינר בביואינפורמטיקה ד 14:30-16:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
234141-20 קומבינטוריקה למדעי המחשב רן אל-יניב ד 14:30-16:30 טאוב 1
234247-20 אלגוריתמים 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 7
234293-13 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב בן לי וולק ד 14:30-16:30 טאוב 6
234319-13 שפות תכנות מתן לוי ד 15:30-16:30 טאוב 3
234118-23 ארגון ותכנות המחשב מר אלבז דולב ד 16:30-17:30 טאוב 8
234247-21 אלגוריתמים 1 נתנאל רביב ד 16:30-17:30 טאוב 5
236363-12 מערכות מסד נתונים עומר כץ ד 16:30-17:30 טאוב 6
236376-10 הנדסת מערכות הפעלה ד 16:30-18:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
234262-20 תכן לוגי עמי ליטמן ד 16:30-18:30 טאוב 9
234127-11 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ד 16:30-18:30 רבין 407
234141-21 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש ד 17:30-18:30 טאוב 6
236360-13 תורת הקומפילציה ליאור פרידמן ד 17:30-18:30 טאוב 5
234262-22 תכן לוגי ה 08:30-09:30
234322-13 מערכות קבצים מירב זהבי ה 08:30-09:30 טאוב 3
234118-20 ארגון ותכנות המחשב תאמר סלמאן ה 08:30-10:30 טאוב 2
234218-14 מבני נתונים 1 ה 09:30-10:30 טאוב 9
234247-22 אלגוריתמים 1 יונתן גולדהירש ה 09:30-10:30 אולמן 708
234319-14 שפות תכנות דור חובב ה 09:30-10:30 טאוב 6
236304-11 לוגיקה למדעי המחשב 2 ה 09:30-10:30 טאוב 8
236343-14 תורת החישוביות מר דרוק ארז ה 09:30-10:30 טאוב 3
236369-11 ניהול מידע ברשת האינטרנט אלעד קרבי ה 09:30-10:30 טאוב 5
236359-11 אלגוריתמים 2 מורן פלדמן ה 09:30-10:30 טאוב 4
234141-22 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ה 10:30-11:30 טאוב 6
236353-21 אוטומטים ושפות פורמליות ליאת פטרפרוינד ה 10:30-11:30 טאוב 3
234117-12 מבוא למדעי המחשב ח' אנסטסיה דוברובינה ה 10:30-12:30 אולמן 502
234112-23 מבוא למחשב - שפת סי משה גבל ה 10:30-12:30 אולמן 702
234322-10 מערכות קבצים ה 10:30-12:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236304-10 לוגיקה למדעי המחשב 2 ה 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236805-10 סמינר במדעי המחשב 5 ה 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234122-22 מבוא לתכנות מערכות נועם שגב ה 10:30-12:30 אולמן 503
234123-22 מערכות הפעלה איליה לסוחין ה 10:30-12:30 טאוב 9
234293-14 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דנה דרקסלר ה 11:30-13:30 טאוב 7
236363-13 מערכות מסד נתונים דניאל גרפונקל ה 12:30-13:30 טאוב 3
234107-12 אנליזה נומרית אלון בריפמן ה 12:30-14:30 טאוב 5
234117-20 מבוא למדעי המחשב ח' תמיר לוי ה 12:30-14:30 אולמן 309
236703-12 תכנות מונחה עצמים עמית כרמלי ה 12:30-14:30 טאוב 6
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 ה 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236813-10 סמינר באלגוריתמים ה 14:30-17:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234112-91 מבוא למחשב - שפת סי ישראל גוטר ה 16:30-18:30 רבין 501