דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.



קודם
חורף 2011-2012
רשימה נוכחית
אביב 2012
הבא
קיץ 2012
הבא
חורף 2012-2013
סמסטר נוכחי
חורף 2012-2013
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר אביב 2012 , כל השעורים, ממוין לפי שעות קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
234313-10 פרויקט תעשיתי 0 אין זמנים באתר UG
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות 0 אין זמנים באתר UG
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים 0 אין זמנים באתר UG
236349-10 פרויקט באבטחת מידע 0 אין זמנים באתר UG
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' 0 אין זמנים באתר UG
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' 0 אין זמנים באתר UG
274121-11 מטל"ב לרפואנים גב בן-טולילה-טפ נעמה א 09:30-11:30 אולמן 503
234107-10 אנליזה נומרית א 09:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב א 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234114-12 מבוא למדעי המחשב מ' א 10:30-12:30 0
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ דן צפריר א 10:30-12:30 טאוב 8
236703-11 תכנות מונחה עצמים ערן גלעד א 10:30-12:30 טאוב 5
234118-11 ארגון ותכנות המחשב ארז דרוק א 11:30-12:30 אולמן 708
234141-23 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש א 11:30-12:30 טאוב 6
236331-11 גדירות וחישוביות מר קוטק תומר א 11:30-12:30 טאוב 201
236368-10 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות א 11:30-13:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
274121-12 מטל"ב לרפואנים מיכאל בלטקסה א 11:30-13:30 אולמן 503
236353-11 אוטומטים ושפות פורמליות אריאלה וולושין א 12:30-13:30 טאוב 5
234319-10 שפות תכנות א 12:30-14:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236331-10 גדירות וחישוביות א 12:30-14:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
234247-13 אלגוריתמים 1 רן בן-בשט א 13:30-14:30 טאוב 3
236343-11 תורת החישוביות ארז דרוק א 13:30-14:30 טאוב 6
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות עומר פלג א 13:30-14:30 טאוב 5
236635-10 נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה+ת א 13:30-15:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234141-11 קומבינטוריקה למדעי המחשב איל שולמן א 14:30-15:30 טאוב 5
234145-11 מערכות ספרתיות מר קפלן אבי א 14:30-15:30 אולמן 701
234112-11 מבוא למחשב - שפת סי מר שילת אסף א 14:30-16:30 אולמן 306
234322-10 מערכות קבצים א 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236374-10 שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים א 14:30-16:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234122-11 מבוא לתכנות מערכות ראידה נעאמנה א 14:30-16:30 טאוב 9
234123-11 מערכות הפעלה א 14:30-16:30 0
234123-11 מערכות הפעלה אנסטסיה ברגינסקי א 14:30-16:30 טאוב 3
234118-12 ארגון ותכנות המחשב מר גרבר דן א 15:30-16:30 אולמן 702
234218-11 מבני נתונים 1 דוד וייץ א 15:30-16:30 טאוב 6
234319-11 שפות תכנות יואב קנטור א 15:30-16:30 אולמן 601
236368-12 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות מר סבן-פרטוש נמרוד א 15:30-16:30 טאוב 5
236635-11 נושאים מתקדמים ברשתות תקשורת מחשבים ה+ת אסף ישראל א 15:30-16:30 טאוב 4
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 א 15:30-17:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
234312-11 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב א 16:30-17:30 טאוב 8
234262-11 תכן לוגי משה מלכה ב 08:30-09:30 טאוב 4
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר ב 08:30-09:30 טאוב 8
236353-12 אוטומטים ושפות פורמליות אריאלה וולושין ב 08:30-09:30 אולמן 502
234107-11 אנליזה נומרית עידית שלם ב 08:30-10:30 טאוב 6
236700-10 תיכון תוכנה ב 08:30-10:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234123-12 מערכות הפעלה ב 08:30-10:30 0
234262-20 תכן לוגי מיכאל לינדנבאום ב 08:30-10:30 טאוב 9
234123-12 מערכות הפעלה אלכסנדר קריימר ב 08:30-10:30 טאוב 3
234117-23 מבוא למדעי המחשב ח' תהילה מייזלס ב 08:30-10:30 אולמן 301
234319-12 שפות תכנות יואב קנטור ב 09:30-10:30 אולמן 602
234218-12 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ב 10:30-11:30 טאוב 5
234111-12 מבוא למדעי המחשב בעז אופיר ב 10:30-12:30 אולמן 708
234145-10 מערכות ספרתיות ב 10:30-12:30 אולמן 707 אין זמנים באתר UG
236360-10 תורת הקומפילציה ב 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236755-10 אלגוריתמים מבוזרים ב ב 10:30-12:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 ב 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236807-10 סמינר במדעי המחשב 7 ב 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234112-21 מבוא למחשב - שפת סי גרגורי בורודין ב 10:30-12:30 אולמן 303
234122-14 מבוא לתכנות מערכות אלכסנדר ליבוב ב 10:30-12:30 אולמן 311
234322-13 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ב 11:30-12:30 טאוב 5
234247-10 אלגוריתמים 1 ב 12:30-14:30 אולמן 305 אין זמנים באתר UG
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים ב 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236703-10 תכנות מונחה עצמים ב 12:30-14:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
236823-10 סמינר בעיבוד אינפורמציה קוונטית ב 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236874-10 פרויקט בראיה ממוחשבת ב 12:30-14:30 0 אין זמנים באתר UG
234122-12 מבוא לתכנות מערכות מר לקר אפרת ב 12:30-14:30 אולמן 501
236604-10 נושאים מתקדמים במ"מ 4 ב 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב ב 12:30-15:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234141-12 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ב 14:30-15:30 טאוב 5
234145-12 מערכות ספרתיות מר קפלן אבי ב 14:30-15:30 אולמן 306
236343-12 תורת החישוביות ענת פסקין ב 14:30-15:30 אולמן 601
234267-13 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר ב 14:30-15:30 טאוב 8
234111-10 מבוא למדעי המחשב ב 14:30-16:30 אולמן 502 אין זמנים באתר UG
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי ב 14:30-16:30 אולמן 305 אין זמנים באתר UG
236327-10 עיבוד תמונות ואותות במחשב ב 14:30-16:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236363-10 מערכות מסד נתונים ב 14:30-16:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236756-10 מבוא למערכות לומדות ב 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236806-10 סמינר במדעי המחשב 6 ב 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234112-22 מבוא למחשב - שפת סי רנית גוטסמן ב 14:30-16:30 אולמן 501
234114-13 מבוא למדעי המחשב מ' רועי פורן ב 14:30-16:30 טאוב 6
234118-13 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ב 15:30-16:30 אולמן 504
234218-13 מבני נתונים 1 מירא שלח ב 15:30-16:30 אולמן 304
234247-11 אלגוריתמים 1 יונתן יניב ב 15:30-16:30 אולמן 309
234322-11 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ב 15:30-16:30 טאוב 7
236360-11 תורת הקומפילציה מר חפץ גיא ב 15:30-16:30 טאוב 5
236755-11 אלגוריתמים מבוזרים ב עמי פז ב 15:30-16:30 טאוב 8
234117-11 מבוא למדעי המחשב ח' ב 15:30-17:30 0
234117-21 מבוא למדעי המחשב ח' מר זילברשטיין רן ב 15:30-17:30 אולמן 303
236327-11 עיבוד תמונות ואותות במחשב יותם אלאור ב 16:30-17:30 טאוב 9
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות עומר פלג ב 16:30-17:30 טאוב 5
236756-11 מבוא למערכות לומדות אסף גלזר ב 16:30-17:30 טאוב 3
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים ב 16:30-18:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236804-10 סמינר במדעי המחשב 4 ב 16:30-18:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234122-20 מבוא לתכנות מערכות רן רובינשטיין ב 16:30-18:30 טאוב 2
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 ב 16:30-18:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236369-12 ניהול מידע ברשת האינטרנט רועי לוין ב 17:30-18:30 טאוב 3
236605-11 נושאים מתקדמים במ"מ 5 דר ענבר אוהד ב 18:30-19:30 טאוב 8
234141-13 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש ג 08:30-09:30 טאוב 5
234218-10 מבני נתונים 1 ג 08:30-10:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236703-12 תכנות מונחה עצמים ניר האוזר ג 08:30-10:30 טאוב 3
234118-21 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ג 09:30-10:30 אולמן 603
234247-12 אלגוריתמים 1 אלכסנדר נוס ג 09:30-10:30 אולמן 304
234322-12 מערכות קבצים מירב זהבי ג 09:30-10:30 טאוב 6
236700-11 תיכון תוכנה אסף ישראל ג 09:30-10:30 טאוב 5
234107-20 אנליזה נומרית עירד יבנה ג 09:30-12:30 טאוב 7
234262-12 תכן לוגי ג 10:30-11:30 0
236353-13 אוטומטים ושפות פורמליות מיכל הורוביץ ג 10:30-11:30 טאוב 5
234122-10 מבוא לתכנות מערכות ג 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236313-10 תורת הסיבוכיות ג 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236343-10 תורת החישוביות ג 10:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר ג 10:30-12:30 0 אין זמנים באתר UG
234293-11 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דנה דרקסלר ג 10:30-12:30 טאוב 3
236808-10 סמינר במדעי המחשב 8 ג 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים נדב עמית ג 11:30-12:30 טאוב 6
236350-14 הגנה במערכות מתוכנתות ניצן חריזמן ג 11:30-12:30 טאוב 5
234118-10 ארגון ותכנות המחשב ג 12:30-14:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234312-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב ג 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה ג 12:30-14:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236814-10 סמינר בשיטות אימות פורמליות ג 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236805-10 סמינר במדעי המחשב 5 ג 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234112-12 מבוא למחשב - שפת סי רן צמח ג 12:30-14:30 אולמן 708
234114-11 מבוא למדעי המחשב מ' ג 12:30-14:30 0
234122-13 מבוא לתכנות מערכות ג 12:30-14:30 0
234123-13 מערכות הפעלה ג 12:30-14:30 0
234293-12 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גל כהן ג 12:30-14:30 טאוב 6
234123-13 מערכות הפעלה רג'א ג'יריס ג 12:30-14:30 אולמן 502
234145-13 מערכות ספרתיות שלמה שריקי ג 13:30-14:30 אולמן 311
236363-11 מערכות מסד נתונים מר אברמוביץ יבגני ג 13:30-14:30 טאוב 5
234262-13 תכן לוגי יוסי קופרמן ג 14:30-15:30 טאוב 3
234112-13 מבוא למחשב - שפת סי ראובן שטראוס ג 14:30-16:30 אולמן 301
234117-22 מבוא למדעי המחשב ח' אבישי גרץ ג 14:30-16:30 אולמן 601
236603-10 נושאים מתקדמים במ"מ 3 ג 14:30-16:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
234141-14 קומבינטוריקה למדעי המחשב אופיר פרידלר ג 15:30-16:30 טאוב 6
234145-21 מערכות ספרתיות שלמה שריקי ג 15:30-16:30 אולמן 708
236313-11 תורת הסיבוכיות דר אלכסנדרוביץ גדי ג 15:30-16:30 טאוב 8
236321-11 שיטות בהנדסת תוכנה עלא גנאים ג 15:30-16:30 טאוב 3
236334-11 מבוא לרשתות מחשבים גיא גרבלה ג 15:30-16:30 טאוב 5
234118-22 ארגון ותכנות המחשב מר גרבר דן ג 16:30-17:30 אולמן 604
234319-13 שפות תכנות יורי משמן ג 16:30-17:30 אולמן 602
236299-11 מבוא לעיבוד שפות טבעיות ישראל גוטר ג 16:30-17:30 טאוב 4
236360-12 תורת הקומפילציה מיה ארבל ג 16:30-17:30 טאוב 6
236374-11 שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים מר גולדהירש יהונתן ג 16:30-17:30 טאוב 8
234900-10 סדנה בתכנות תחרותי ג 16:30-18:30 0 אין זמנים באתר UG
234123-21 מערכות הפעלה ג 16:30-18:30 0
234218-20 מבני נתונים 1 רמי כהן ג 16:30-18:30 טאוב 7
234123-14 מערכות הפעלה ניר הרשקו ג 16:30-18:30 טאוב 5
234900-11 סדנה בתכנות תחרותי נועה קורנר ג 16:30-18:30 טאוב 18
234123-10 מערכות הפעלה ד 08:30-10:30 אולמן 213 אין זמנים באתר UG
234122-21 מבוא לתכנות מערכות נועם שגב ד 08:30-10:30 אולמן 303
234123-20 מערכות הפעלה דר רסקין לאוניד ד 08:30-10:30 0
234118-14 ארגון ותכנות המחשב ד 09:30-10:30 0
234145-22 מערכות ספרתיות מר הס-גרין רזיאל ד 09:30-10:30 אולמן 501
236321-12 שיטות בהנדסת תוכנה ד 09:30-10:30 0
236343-13 תורת החישוביות שחר תמנת ד 09:30-10:30 טאוב 6
236368-11 מפרטים פורמליים למערכות מורכבות סינטיה דיסנפלד ד 09:30-10:30 טאוב 5
236359-11 אלגוריתמים 2 מורן פלדמן ד 09:30-10:30 טאוב 4
236716-10 מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ ד 09:30-11:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236358-10 נושאים מתקדמים באלגוריתמים מבוזרים ד 09:30-11:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236334-13 מבוא לרשתות מחשבים אלה בולשינסקי ד 10:30-11:30 טאוב 5
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות ד 10:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ ד 10:30-12:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236951-10 סמינר ברשתות עצביות ד 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234112-23 מבוא למחשב - שפת סי יונתן וגנר ד 10:30-12:30 אולמן 502
234122-23 מבוא לתכנות מערכות ברק פת ד 10:30-12:30 טאוב 6
234145-20 מערכות ספרתיות טל מור ד 10:30-12:30 אולמן 304
236343-20 תורת החישוביות יובל ישי ד 10:30-12:30 טאוב 9
274121-10 מטל"ב לרפואנים ד 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236716-11 מודלים גיאומטריים במערכות תיב"מ מר מזרחי יונתן ד 11:30-12:30 טאוב 8
234262-21 תכן לוגי משה מלכה ד 14:30-15:30 טאוב 5
234107-21 אנליזה נומרית אלון בריפמן ד 14:30-16:30 טאוב 3
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' ד 14:30-16:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' ד 14:30-16:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
236369-10 ניהול מידע ברשת האינטרנט ד 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234141-20 קומבינטוריקה למדעי המחשב רן אל-יניב ד 14:30-16:30 טאוב 2
234247-20 אלגוריתמים 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 9
234293-13 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מר קוטק תומר ד 14:30-16:30 טאוב 4
236334-12 מבוא לרשתות מחשבים גיא גרבלה ד 15:30-16:30 טאוב 8
236363-12 מערכות מסד נתונים מר אברמוביץ יבגני ד 15:30-16:30 טאוב 5
234118-23 ארגון ותכנות המחשב מאור גרינברג ד 16:30-17:30 טאוב 6
234247-21 אלגוריתמים 1 מר אמריליו עמרי ד 16:30-17:30 טאוב 4
234312-11 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב ב ד 16:30-17:30 טאוב 9
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות ד 16:30-18:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה ד 16:30-18:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
234141-21 קומבינטוריקה למדעי המחשב איל שולמן ד 17:30-18:30 טאוב 3
234118-20 ארגון ותכנות המחשב תאמר סלמאן ה 08:30-10:30 אולמן 309
234145-23 מערכות ספרתיות ה 09:30-10:30 0
234247-22 אלגוריתמים 1 רן בן-בשט ה 09:30-10:30 טאוב 4
236353-14 אוטומטים ושפות פורמליות מור וייס ה 09:30-10:30 טאוב 5
236369-11 ניהול מידע ברשת האינטרנט אלעד קרבי ה 09:30-10:30 טאוב 3
234123-22 מערכות הפעלה ה 09:30-11:30 0
234123-15 מערכות הפעלה עומרי איזנקוט ה 09:30-11:30 אולמן 503
234141-22 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ה 10:30-11:30 טאוב 7
236343-14 תורת החישוביות נתנאל רביב ה 10:30-11:30 טאוב 5
236359-10 אלגוריתמים 2 ה 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236803-10 סמינר במדעי המחשב 3 ה 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234117-12 מבוא למדעי המחשב ח' חביאר טורק ה 10:30-12:30 אולמן 602
234122-22 מבוא לתכנות מערכות עידו גונן ה 10:30-12:30 טאוב 6
234293-14 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מר וולק בן-לי ה 10:30-12:30 טאוב 9
236703-13 תכנות מונחה עצמים מר מושקוביץ איל ה 10:30-12:30 טאוב 3
234319-14 שפות תכנות יורי משמן ה 11:30-12:30 אולמן 601
236360-13 תורת הקומפילציה עדי סוסנוביץ ה 11:30-12:30 טאוב 5
236350-13 הגנה במערכות מתוכנתות ניצן חריזמן ה 12:30-13:30 טאוב 7
236363-13 מערכות מסד נתונים מר עומרי עדי ה 12:30-13:30 טאוב 5
234111-11 מבוא למדעי המחשב אנסטסיה דוברובינה ה 12:30-14:30 אולמן 702
234262-10 תכן לוגי ה 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236299-10 מבוא לעיבוד שפות טבעיות ה 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234107-12 אנליזה נומרית ערן טרייסטר ה 12:30-14:30 טאוב 3
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 ה 12:30-14:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי לילה שניידרמן ה 12:30-14:30 אולמן 310
234117-20 מבוא למדעי המחשב ח' תמיר לוי ה 12:30-14:30 אולמן 305
236802-10 סמינר במדעי המחשב 2 ה 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236330-10 מבוא לאופטימיזציה ה 14:30-16:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236813-10 סמינר באלגוריתמים ה 14:30-17:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236330-11 מבוא לאופטימיזציה מיכאל ציבולבסקי ה 16:30-17:30 טאוב 8
234218-22 מבני נתונים 1 יונתן יניב ה 90-10:30 אולמן 213