דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.

24/6/14: עקב שינוי במערכת UG נתוני לוח הזמנים לא מלא . יש לגשת לקישור הקורס ב UG כדי לראות את הנתונים המלאים.


קודם
אביב 2013
האחרון
קיץ 2013
רשימה נוכחית
חורף 2013-2014
הבא
אביב 2014
סמסטר נוכחי
אביב 2014
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2013-2014 , כל השעורים, ממוין לפי שעות קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
236323-10 פרויקט בעיבוד נתונים מ אין זמנים באתר UG
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ אין זמנים באתר UG
236757-10 פרויקט במערכות לומדות אין זמנים באתר UG
236754-10 פרויקט במערכות נבונות אין זמנים באתר UG
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' אין זמנים באתר UG
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' אין זמנים באתר UG
274121-10 מטל"ב לרפואנים אין זמנים באתר UG
236874-10 פרויקט בראיה ממוחשבת אין זמנים באתר UG
236349-10 פרויקט באבטחת מידע אין זמנים באתר UG
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אין זמנים באתר UG
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים אין זמנים באתר UG
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות אין זמנים באתר UG
234326-10 פרויקט בגרפיקה ממוחשבת ה' אין זמנים באתר UG
236303-10 פרויקט בעיבוד שפות טבעיות אין זמנים באתר UG
234313-10 פרויקט תעשיתי אין זמנים באתר UG
234267-0 מבנה מחשבים ספרתיים תומר גורביץ 0-0 טאוב
236342-11 מבוא לאימות תוכנה יעל מלר א 09:30-10:30 טאוב 4
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב א 09:30-11:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236375-10 טכנולוגית מנועי חיפוש א 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236370-10 תכנות מקבילי ומבוזר א 10:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236862-10 ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד אותות ותמונות א 10:30-12:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
234293-22 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גדי אלכסנדרוביץ א 10:30-12:30 אולמן 601
236353-13 אוטומטים ושפות פורמליות מור וייס א 11:30-12:30 טאוב 5
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים א 11:30-12:30 4
234247-11 אלגוריתמים 1 יעל מרדכי א 11:30-12:30
234218-11 מבני נתונים 1 בוריס טראיבס א 11:30-12:30 אולמן 708
234107-13 אנליזה נומרית ערן טרייסטר א 11:30-13:30 טאוב 6
236375-11 טכנולוגית מנועי חיפוש עמית גרוס א 12:30-13:30 טאוב 8
236353-20 אוטומטים ושפות פורמליות גדי אלכסנדרוביץ א 12:30-14:30 טאוב 9
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א א 12:30-14:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234123-12 מערכות הפעלה אנסטסיה ברגינסקי א 12:30-14:30 טאוב 3
234262-10 תכן לוגי א 12:30-14:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234122-14 מבוא לתכנות מערכות נועם שגב א 12:30-14:30 אולמן 708
236343-13 תורת החישוביות עידו בן-טוב א 14:30-15:30 טאוב 3
236370-11 תכנות מקבילי ומבוזר ערן גלעד א 14:30-15:30 טאוב 4
234141-11 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש א 14:30-15:30 אולמן 501
236604-10 נושאים מתקדמים במ"מ 4 א 14:30-16:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236374-10 שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים א 14:30-16:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234270-10 ניהול פרוייקטי תוכנה א 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234112-31 מבוא למחשב - שפת סי מג'ד סרור א 14:30-16:30 טאוב 9
236990-11 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית כפיר ניר-צבי א 15:30-16:30 טאוב 4
234118-11 ארגון ותכנות המחשב שחר חן א 15:30-16:30 טאוב 3
234127-21 מבוא למחשב בשפת מטלאב טארק טוקאן א 16:30-18:30 כימיה 3
236357-10 אלגוריתמים מבוזרים א ב 08:30-10:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
236363-10 מערכות מסד נתונים ב 08:30-10:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236873-10 ראיה ממוחשבת ב 08:30-10:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234122-11 מבוא לתכנות מערכות דור כהן ב 08:30-10:30 טאוב 4
236370-12 תכנות מקבילי ומבוזר נדב עמית ב 09:30-10:30 טאוב 8
234262-11 תכן לוגי עידן כהן ב 09:30-10:30 אולמן 502
234141-12 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש ב 09:30-10:30 טאוב 6
234118-12 ארגון ותכנות המחשב מר אלבז דולב ב 09:30-10:30 טאוב 3
236357-11 אלגוריתמים מבוזרים א מרדכי שלום ב 10:30-11:30 טאוב 201
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות ג'ליל מוראני ב 10:30-11:30 טאוב 5
236613-10 נושאים מתקדמים בקיפטולוגיה ה ב 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236506-10 קריפטולוגיה ב 10:30-12:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
234322-10 מערכות קבצים ב 10:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236347-10 ניתוח וסינתזה של תוכנה ב 10:30-12:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236823-10 סמינר בעיבוד אינפורמציה קוונטית ב 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236341-10 תקשורת באינטרנט ב 10:30-12:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234127-22 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ב 10:30-12:30 אולמן 503
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי ב 10:30-12:30 אמדו 233 אין זמנים באתר UG
234114-13 מבוא למדעי המחשב מ' נחשון כהן ב 10:30-12:30 אולמן 501
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב ב 10:30-13:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
236873-11 ראיה ממוחשבת מר בריט אורי ב 11:30-12:30 טאוב 5
236321-12 שיטות בהנדסת תוכנה ארנון לזרסון ב 11:30-12:30 טאוב 201
236360-12 תורת הקומפילציה מיה ארבל ב 11:30-12:30 אולמן 708
236503-40 פרויקט בתכנות מתקדם א' יוסי גיל ב 12:30-14:30 טאוב 4
236343-10 תורת החישוביות ב 12:30-14:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234127-11 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ב 12:30-14:30 אולמן 503
234123-11 מערכות הפעלה אריה טל ב 12:30-14:30 טאוב 5
234122-10 מבוא לתכנות מערכות ב 12:30-14:30 פישבך 343 אין זמנים באתר UG
234114-20 מבוא למדעי המחשב מ' רן רובינשטיין ב 12:30-14:30 פישבך 504
234114-12 מבוא למדעי המחשב מ' אביב סגל ב 12:30-14:30 אולמן 501
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי תאמר סלמאן ב 12:30-14:30 פישבך 507
234111-20 מבוא למדעי המחשב רמי כהן ב 12:30-14:30 צרציל 999
234111-10 מבוא למדעי המחשב ב 12:30-14:30 אולמן 307 אין זמנים באתר UG
234112-11 מבוא למחשב - שפת סי רועי גלבהרט ב 12:30-14:30 אולמן 504
234117-11 מבוא למדעי המחשב ח' גב גולדן בת-חן ב 12:30-14:30 אולמן 701
234112-32 מבוא למחשב - שפת סי יבגני אברמוביץ' ב 12:30-14:30 אמדו 234
236363-11 מערכות מסד נתונים אלה בולשינסקי ב 13:30-14:30 טאוב 6
234218-12 מבני נתונים 1 ארז תמנת ב 13:30-14:30 טאוב 3
236521-10 אלגוריתמי קירוב ב 14:30-16:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים ב 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236523-10 מבוא לביואינפורמטיקה ב 14:30-16:30 אולמן 304 אין זמנים באתר UG
236819-10 סמינר ברשתות תקשורת מחשבים ב 14:30-16:30 אין זמנים באתר UG
236861-10 גיאומטריה נומרית של תמונות ב 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236825-10 סמינר באלגוריתמים מבוזרים ב 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234247-10 אלגוריתמים 1 ב 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234118-10 ארגון ותכנות המחשב ב 14:30-16:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234117-13 מבוא למדעי המחשב ח' אריק יודין ב 14:30-16:30 אולמן 603
234111-22 מבוא למדעי המחשב רון זיידמן ב 15:30-17:30 אולמן 708
236523-12 מבוא לביואינפורמטיקה ב 16:30-17:30 אולמן 304
236861-11 גיאומטריה נומרית של תמונות יהונתן אפללו ב 16:30-17:30 טאוב 5
236343-11 תורת החישוביות גל מאור ב 16:30-17:30 טאוב 6
236341-12 תקשורת באינטרנט מר עומרי עדי ב 16:30-17:30 טאוב 8
234322-11 מערכות קבצים גיל אינציגר ב 16:30-17:30 טאוב 3
234218-13 מבני נתונים 1 מג'ד עומרי ב 16:30-17:30 אולמן 201
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה ב 16:30-18:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
234293-11 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דנה דרקסלר ב 16:30-18:30 טאוב 7
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים ב 16:30-18:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
234107-11 אנליזה נומרית יניר דמתי ב 16:30-18:30 טאוב 9
236347-11 ניתוח וסינתזה של תוכנה יורי משמן ב 17:30-18:30 טאוב 6
234118-21 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ב 17:30-18:30 טאוב 3
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות מר לב-ארי כפיר ג 08:30-09:30 טאוב 5
234218-10 מבני נתונים 1 ג 08:30-10:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
234127-13 מבוא למחשב בשפת מטלאב סאמר מחאמיד ג 08:30-10:30 אולמן 708
236501-12 מבוא לבינה מלאכותית ירון קסנר ג 09:30-10:30 טאוב 5
236927-11 מבוא לרובוטיקה מג'ד סרור ג 09:30-10:30 טאוב 8
234247-12 אלגוריתמים 1 נתנאל רביב ג 09:30-10:30 אולמן 201
234107-10 אנליזה נומרית ג 09:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236363-12 מערכות מסד נתונים עומר כץ ג 10:30-11:30 טאוב 3
236334-13 מבוא לרשתות מחשבים ג 10:30-11:30 אולמן 302
236802-10 סמינר במדעי המחשב 2 ג 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236703-10 תכנות מונחה עצמים ג 10:30-12:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236646-10 נושאים מתקדמים בתאוריה של מדעי המחשב ה ג 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236603-10 נושאים מתקדמים במ"מ 3 ג 10:30-12:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
234319-10 שפות תכנות ג 10:30-12:30 טאוב 1 אין זמנים באתר UG
234293-12 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נטע אלעד ג 10:30-12:30 טאוב 6
234112-22 מבוא למחשב - שפת סי איתי פיירוורקר ג 10:30-12:30 אולמן 301
234111-21 מבוא למדעי המחשב יעל ארז ג 10:30-12:30 אולמן 305
234114-22 מבוא למדעי המחשב מ' נמרוד סבאן פרטוש ג 10:30-12:30 אולמן 307
234293-20 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב אמיר שפילקה ג 10:30-13:30 טאוב 2
236353-12 אוטומטים ושפות פורמליות מיכל הורוביץ ג 12:30-13:30 טאוב 5
236341-11 תקשורת באינטרנט רן קורצקי ג 12:30-13:30 טאוב 6
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 ג 12:30-14:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236342-10 מבוא לאימות תוכנה ג 12:30-14:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236803-10 סמינר במדעי המחשב 3 ג 12:30-14:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
234127-20 מבוא למחשב בשפת מטלאב חביאר טורק ג 12:30-14:30 טאוב 1
234112-12 מבוא למחשב - שפת סי עומר הרשנזון ג 12:30-14:30 אולמן 502
234123-14 מערכות הפעלה אלכסנדר קריימר ג 12:30-14:30 טאוב 3
236343-20 תורת החישוביות איל קושלביץ ג 12:30-14:30 טאוב 7
234319-11 שפות תכנות מר פלד מתן ג 13:30-14:30 טאוב 5
236506-11 קריפטולוגיה עמי פז ג 14:30-15:30 טאוב 6
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א יוסי גיל ג 14:30-16:30 טאוב 5
234114-11 מבוא למדעי המחשב מ' נאדיה לבאי ג 14:30-16:30 אולמן 501
234262-13 תכן לוגי גיל אינציגר ג 15:30-16:30 אולמן 504
234118-13 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ג 15:30-16:30 טאוב 7
236360-13 תורת הקומפילציה ליאור פרידמן ג 16:30-17:30 טאוב 6
234247-13 אלגוריתמים 1 דניאל גנקין ג 16:30-17:30 אולמן 501
234270-11 ניהול פרוייקטי תוכנה מיכל אילוז-מימוני ג 16:30-17:30 טאוב 4
236374-11 שיטות הסתברותיות ואלגוריתמים יונתן גולדהירש ג 16:30-18:30 טאוב 8
236703-11 תכנות מונחה עצמים מר מירזקנדוף מיכאל ג 16:30-18:30 טאוב 3
234218-20 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 2
234118-20 ארגון ותכנות המחשב שרוני פלדמן ג 17:30-19:30 טאוב 6
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים ד 08:30-09:30 3
236703-12 תכנות מונחה עצמים אייל מושקוביץ ד 08:30-10:30 טאוב 8
234293-13 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב בן לי וולק ד 08:30-10:30 טאוב 5
234247-14 אלגוריתמים 1 איגור זריבץ ד 09:30-10:30 אולמן 501
236342-12 מבוא לאימות תוכנה גב שינולד שרי ד 09:30-10:30 טאוב 9
234141-13 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ד 09:30-10:30 טאוב 4
234319-12 שפות תכנות עלא גנאים ד 09:30-10:30 טאוב 7
236373-10 סינטזה של תמונות ד 09:30-11:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
234325-10 גרפיקה ממוחשבת ד 09:30-11:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
234262-12 תכן לוגי טל רגב ד 10:30-11:30 אולמן 501
236941-10 מבוא לרשתות עצביות ד 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות ד 10:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236351-10 מערכות מבוזרות ד 10:30-12:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234247-20 אלגוריתמים 1 שלמה מורן ד 10:30-12:30 טאוב 7
236307-10 גרפים מרחיבים ושימושיהם ד 10:30-12:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
234107-12 אנליזה נומרית פאתן חלבי ד 10:30-12:30 טאוב 5
236373-11 סינטזה של תמונות עומרי איזנקוט ד 11:30-12:30 טאוב 3
234325-11 גרפיקה ממוחשבת פאדי מצארווי ד 11:30-12:30 טאוב 6
234218-22 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ד 11:30-12:30 אולמן 501
236363-13 מערכות מסד נתונים עומר כץ ד 14:30-15:30 טאוב 6
236343-12 תורת החישוביות יוחאי קפלן ד 14:30-15:30 טאוב 5
234218-23 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ד 14:30-15:30 אולמן 503
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 ד 14:30-16:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 ד 14:30-16:30 טאוב 201 אין זמנים באתר UG
236501-10 מבוא לבינה מלאכותית ד 14:30-16:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
236990-10 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית ד 14:30-16:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236309-10 מבוא לתורת הצפינה ד 14:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' ד 14:30-16:30 פישבך 504 אין זמנים באתר UG
234114-23 מבוא למדעי המחשב מ' דור הריס ד 14:30-16:30 אולמן 501
234112-23 מבוא למחשב - שפת סי ילנה נופברי ד 14:30-16:30 רבין 301
234112-13 מבוא למחשב - שפת סי ברוך זיו ד 14:30-16:30 אולמן 502
234111-11 מבוא למדעי המחשב תהילה מייזלס ד 14:30-16:30 אולמן 311
234122-12 מבוא לתכנות מערכות שרי דואק ד 14:30-16:30 אולמן 305
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' ד 14:30-16:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236334-11 מבוא לרשתות מחשבים ורדן פפיאן ד 15:30-16:30 טאוב 6
234247-21 אלגוריתמים 1 איגור זריבץ ד 15:30-16:30 אולמן 503
234322-12 מערכות קבצים מירב זהבי ד 15:30-16:30 טאוב 5
236605-11 נושאים מתקדמים במ"מ 5 רוני תמרי ד 16:30-17:30 טאוב 201
236523-11 מבוא לביואינפורמטיקה ד 16:30-17:30 טאוב 6
236501-11 מבוא לבינה מלאכותית עומר גייגר ד 16:30-17:30 טאוב 9
236941-11 מבוא לרשתות עצביות מר שורץ איל ד 16:30-17:30 טאוב 7
236309-11 מבוא לתורת הצפינה ארטיום שרוב ד 16:30-17:30 טאוב 3
234319-13 שפות תכנות יבגני מורושקו ד 16:30-17:30 טאוב 5
236818-10 סמינר בביואינפורמטיקה ד 16:30-18:30 טאוב 701 אין זמנים באתר UG
236827-10 סמינר במערכות מחשבים ד 16:30-18:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234127-12 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ד 16:30-18:30 אולמן 503
234123-13 מערכות הפעלה איליה לסוחין ד 16:30-18:30 טאוב 4
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה ה 08:30-10:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
234262-20 תכן לוגי איליה אברבוך ה 08:30-10:30 טאוב 7
234123-10 מערכות הפעלה ה 08:30-10:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236714-11 נושאים בהוכחה אוטומטית של משפטים ה 09:30-10:30 טאוב 4
236343-14 תורת החישוביות גל מאור ה 09:30-10:30 טאוב 6
236927-10 מבוא לרובוטיקה ה 09:30-11:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
234262-21 תכן לוגי גיל אינציגר ה 10:30-11:30 טאוב 8
236360-10 תורת הקומפילציה ה 10:30-12:30 טאוב 2 אין זמנים באתר UG
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 ה 10:30-12:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236714-10 נושאים בהוכחה אוטומטית של משפטים ה 10:30-12:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות ה 10:30-12:30 טאוב 9 אין זמנים באתר UG
234293-21 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב שי מורן ה 10:30-12:30 טאוב 3
234122-13 מבוא לתכנות מערכות רן ברויאר ה 10:30-12:30 טאוב 7
234112-33 מבוא למחשב - שפת סי סינטיה דיסנפלד ה 10:30-12:30 אולמן 602
236351-11 מערכות מבוזרות אלכסנדר ליבוב ה 11:30-12:30 טאוב 8
236321-11 שיטות בהנדסת תוכנה ארנון לזרסון ה 12:30-13:30 טאוב 3
236606-11 נושאים מתקדמים במ"מ 6 איגור קביאטקובסקי ה 12:30-13:30 טאוב 4
236353-11 אוטומטים ושפות פורמליות ליאת פטרפרוינד ה 12:30-13:30 טאוב 5
236343-21 תורת החישוביות יוחאי קפלן ה 12:30-13:30 טאוב 9
234319-14 שפות תכנות יבגני מורושקו ה 12:30-13:30 טאוב 8
234141-14 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ה 12:30-13:30 טאוב 6
234114-21 מבוא למדעי המחשב מ' ברק פת ה 12:30-14:30 אולמן 501
234111-12 מבוא למדעי המחשב נעמה הרמתי ה 12:30-14:30 אולמן 311
234112-30 מבוא למחשב - שפת סי יחיאל קמחי ה 12:30-14:30 אולמן 306
234117-12 מבוא למדעי המחשב ח' רן ברנשטיין ה 12:30-14:30 אולמן 602
234112-21 מבוא למחשב - שפת סי משה גבל ה 12:30-14:30 אולמן 304
234127-10 מבוא למחשב בשפת מטלאב ה 12:30-14:30 טאוב 7 אין זמנים באתר UG
236360-11 תורת הקומפילציה עדי סוסנוביץ ה 13:30-14:30 טאוב 6
234218-21 מבני נתונים 1 מג'ד עומרי ה 13:30-14:30 טאוב 4
236606-10 נושאים מתקדמים במ"מ 6 ה 13:30-15:30 טאוב 8 אין זמנים באתר UG
234301-10 פרויקט בעיבוד נתונים ה' ה 13:30-16:30 טאוב 3 אין זמנים באתר UG
236607-10 נושאים מתקדמים במ"מ 7 ה 14:30-16:30 טאוב 6 אין זמנים באתר UG
236327-10 עיבוד תמונות ואותות במחשב ה 14:30-16:30 טאוב 5 אין זמנים באתר UG
236813-10 סמינר באלגוריתמים ה 14:30-17:30 טאוב 4 אין זמנים באתר UG
236607-11 נושאים מתקדמים במ"מ 7 אורי ורנר ה 16:30-17:30 טאוב 6
236327-11 עיבוד תמונות ואותות במחשב רג'א ג'יריס ה 16:30-17:30 טאוב 5