דלג לתוכן (מקש קיצור 's')
Logo of Technion
Logo of CS Department

לוח זמני הוראה - רשימת הקורסים של הפקולטה

שינויים חד פעמיים ללוח הזמנים


לוח זמנים אוטומטי המסונכרן עם מערכת UG כמקור. כל שינוי בפורמט הסטנדרטי של מערכת UG יכול לגרום לטעויות ברשימה זו, בעיקר שם מרצה. במקרה של בעיה, אנא פנה לקישור של UG כדי לקבל מידע מלא.



קודם
אביב 2012
האחרון
קיץ 2012
רשימה נוכחית
חורף 2012-2013
הבא
אביב 2013
סמסטר נוכחי
אביב 2013
כל השעוריםלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה
הרצאות בלבדלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעהלפי קורס#, שעה


לוח זמנים לסמסטר חורף 2012-2013 , כל השעורים, ממוין לפי שעות קורס


מספר
קורס-קבוצה
UG  שם קורס  מורה  יוםשעה  מקום  הערה
236371-10 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר ארז פטרנק 0 אין זמנים באתר UG
234313-10 פרויקט תעשיתי מיכאל אלעד 0 אין זמנים באתר UG
236303-10 פרויקט בעיבוד שפות טבעיות אלון איתי 0 אין זמנים באתר UG
236340-10 פרויקט בתקשורת מחשבים דני רז 0 אין זמנים באתר UG
236349-10 פרויקט באבטחת מידע אלי ביהם 0 אין זמנים באתר UG
236381-10 פרויקט ב-וי.אל.אס.אי. ב' גואל סמואל 0 אין זמנים באתר UG
236503-10 פרויקט בתכנות מתקדם א' ערן יהב 0 אין זמנים באתר UG
236754-10 פרויקט במערכות נבונות אלפרד ברוקשטיין 0 אין זמנים באתר UG
234329-10 פרויקט בעיבוד וניתוח תמונות רון קימל 0 אין זמנים באתר UG
236757-10 פרויקט במערכות לומדות רן אל-יניב 0 אין זמנים באתר UG
236366-10 פרויקט במערכות הפעלה מ דן צפריר 0 אין זמנים באתר UG
236350-0 הגנה במערכות מתוכנתות ניצן חריזמן 0-0 טאוב 0
234267-0 מבנה מחשבים ספרתיים גיל אינציגר 0-0 טאוב 0
236342-12 מבוא לאימות תוכנה יעל מלר א 09:30-10:30 טאוב 3
236501-12 מבוא לבינה מלאכותית עומר גייגר א 09:30-10:30 טאוב 6
234141-10 קומבינטוריקה למדעי המחשב טובי עציון א 09:30-11:30 טאוב 2
236605-10 נושאים מתקדמים במ"מ 5 רונן בר-נהור א 09:30-11:30 טאוב 201
236873-11 ראיה ממוחשבת אמיר אדלר א 10:30-11:30 טאוב 8
236370-10 תכנות מקבילי ומבוזר אסף שוסטר א 10:30-12:30 טאוב 9
236780-10 אלגוריתמים לניהול זכרון דינמי ארז פטרנק א 10:30-12:30 טאוב 4
236862-10 ייצוגים דלילים ויתירים ויישומיהם בעיבוד אותות ותמונות מיכאל אלעד א 10:30-12:30 טאוב 3
234293-22 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דר אלכסנדרוביץ גדי א 10:30-12:30 אולמן 504
234218-11 מבני נתונים 1 מירא שלח א 11:30-12:30 טאוב 8
234247-11 אלגוריתמים 1 יעל מרדכי א 11:30-12:30 אולמן 503
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים א 11:30-12:30 0
234319-14 שפות תכנות מתן לוי א 11:30-12:30 טאוב 5
236353-13 אוטומטים ושפות פורמליות מור וייס א 11:30-12:30 טאוב 6
234267-12 מבנה מחשבים ספרתיים א 11:30-12:30 7
236605-11 נושאים מתקדמים במ"מ 5 רוני תמרי א 11:30-12:30 טאוב 201
234107-11 אנליזה נומרית עידית שלם א 11:30-13:30 אולמן 708
234123-12 מערכות הפעלה רג'א ג'יריס א 11:30-13:30 אולמן 311
234262-10 תכן לוגי עמי ליטמן א 12:30-14:30 טאוב 9
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרופ חבר גיל יוסף א 12:30-14:30 טאוב 3
236321-10 שיטות בהנדסת תוכנה עמיר תומר א 12:30-14:30 טאוב 7
236604-10 נושאים מתקדמים במ"מ 4 יוהן מקובסקי א 12:30-14:30 טאוב 8
236927-10 מבוא לרובוטיקה אהוד ריבלין א 12:30-14:30 טאוב 4
234122-14 מבוא לתכנות מערכות מר רסין דן א 12:30-14:30 אולמן 702
236363-11 מערכות מסד נתונים עומר כץ א 13:30-14:30 טאוב 5
234141-11 קומבינטוריקה למדעי המחשב גל ללוש א 14:30-15:30 אולמן 304
236343-13 תורת החישוביות נתנאל רביב א 14:30-15:30 טאוב 3
234270-10 ניהול פרוייקטי תוכנה עמיר תומר א 14:30-16:30 טאוב 6
234322-10 מערכות קבצים חגית עטיה א 14:30-16:30 טאוב 7
236873-10 ראיה ממוחשבת מיכאל לינדנבאום א 14:30-16:30 טאוב 8
236990-10 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית טל מור א 14:30-16:30 טאוב 4
234112-31 מבוא למחשב - שפת סי עומר הרשנזון א 14:30-16:30 אולמן 501
234118-11 ארגון ותכנות המחשב שחר חן א 15:30-16:30 טאוב 3
234127-21 מבוא למחשב בשפת מטלאב מיכאל בלטקסה א 16:30-18:30 אולמן 503
234122-11 מבוא לתכנות מערכות ראידה נעאמנה ב 08:30-10:30 טאוב 5
234118-12 ארגון ותכנות המחשב מורן פלדמן ב 09:30-10:30 טאוב 3
234141-12 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ב 09:30-10:30 אולמן 301
234262-11 תכן לוגי יוסי קופרמן ב 09:30-10:30 אולמן 504
236927-11 מבוא לרובוטיקה מג'ד סרור ב 09:30-10:30 טאוב 8
236372-10 רשתות בייסיאניות דן גייגר ב 09:30-11:30 טאוב 601
236991-10 פרויקט בחישוב קוונטי בתמ"ג טל מור ב 09:30-11:30 טאוב 201
234107-10 אנליזה נומרית עירד יבנה ב 09:30-12:30 טאוב 7
234112-10 מבוא למחשב - שפת סי יחיאל קמחי ב 10:30-12:30 פישבך 343
236501-10 מבוא לבינה מלאכותית שאול מרקוביץ ב 10:30-12:30 טאוב 5
236601-10 נושאים מתקדמים במ"מ 1 גרשון אלבר ב 10:30-12:30 טאוב 4
236819-10 סמינר ברשתות תקשורת מחשבים ראובן כהן ב 10:30-12:30 טאוב 6
234114-13 מבוא למדעי המחשב מ' סינטיה דיסנפלד ב 10:30-12:30 טאוב 8
234127-22 מבוא למחשב בשפת מטלאב גב בן-טולילה-טפ נעמה ב 10:30-12:30 אולמן 503
236347-10 ניתוח וסינתזה של תוכנה ערן יהב ב 10:30-12:30 טאוב 3
234293-10 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב אמיר שפילקה ב 10:30-13:30 טאוב 1
236360-12 תורת הקומפילציה מיה ארבל ב 11:30-12:30 טאוב 9
236372-11 רשתות בייסיאניות עומר ויסברוד ב 12:30-13:30 טאוב 8
234111-10 מבוא למדעי המחשב רמי כהן ב 12:30-14:30 אולמן 309
234122-10 מבוא לתכנות מערכות גיל ברקת ב 12:30-14:30 טאוב 7
236343-10 תורת החישוביות איל קושלביץ ב 12:30-14:30 טאוב 2
236826-10 סמינר במסדי נתונים ירון קנזה ב 12:30-14:30 טאוב 6
236802-10 סמינר במדעי המחשב 2 טובי עציון ב 12:30-14:30 טאוב 4
234111-20 מבוא למדעי המחשב תאמר סלמאן ב 12:30-14:30 אולמן 307
234112-11 מבוא למחשב - שפת סי שלמה שריקי ב 12:30-14:30 אולמן 604
234112-20 מבוא למחשב - שפת סי ישראל שטיינפלד ב 12:30-14:30 דייויס 250
234112-32 מבוא למחשב - שפת סי מר חמוד עלי ב 12:30-14:30 אולמן 702
234114-12 מבוא למדעי המחשב מ' אסף ישראל ב 12:30-14:30 טאוב 5
234114-20 מבוא למדעי המחשב מ' תמיר לוי ב 12:30-14:30 טאוב 9
234117-11 מבוא למדעי המחשב ח' נחשון כהן ב 12:30-14:30 אולמן 708
234123-11 מערכות הפעלה אנסטסיה ברגינסקי ב 12:30-14:30 אולמן 311
236371-20 פרויקט בתכנות מקבילי ומבוזר אבי מנדלסון ב 12:30-14:30 טאוב 201
234218-12 מבני נתונים 1 שי מורן ב 13:30-14:30 טאוב 3
234118-10 ארגון ותכנות המחשב רוני רוט ב 14:30-16:30 טאוב 9
234247-10 אלגוריתמים 1 פרופ נאור יוסף ב 14:30-16:30 טאוב 7
236334-10 מבוא לרשתות מחשבים דני רז ב 14:30-16:30 טאוב 3
236341-10 תקשורת באינטרנט ראובן כהן ב 14:30-16:30 טאוב 5
236521-10 אלגוריתמי קירוב הדס שכנאי ב 14:30-16:30 טאוב 8
236523-10 מבוא לביואינפורמטיקה פרופ חבר מנדל-גוטפרוי יעל ב 14:30-16:30 אולמן 309
234262-20 תכן לוגי מיכאל לינדנבאום ב 14:30-16:30 טאוב 2
234117-13 מבוא למדעי המחשב ח' נאדיה לבאי ב 14:30-16:30 טאוב 4
236370-11 תכנות מקבילי ומבוזר נדב עמית ב 15:30-16:30 טאוב 6
234111-22 מבוא למדעי המחשב ירון קסנר ב 15:30-17:30 אולמן 702
234218-13 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ב 16:30-17:30 אולמן 604
236343-11 תורת החישוביות ארז דרוק ב 16:30-17:30 טאוב 3
236501-11 מבוא לבינה מלאכותית אסף גלזר ב 16:30-17:30 טאוב 6
236523-12 מבוא לביואינפורמטיקה גב קוסטי עדית גב בודובסקי-טל עינבל ב 16:30-17:30 טאוב 5
236347-11 ניתוח וסינתזה של תוכנה יורי משמן ב 16:30-17:30 טאוב 8
234267-10 מבנה מחשבים ספרתיים עדי יועז ב 16:30-18:30 טאוב 9
236363-10 מערכות מסד נתונים יוהן מקובסקי ב 16:30-18:30 טאוב 7
236861-10 גיאומטריה נומרית של תמונות רון קימל ב 16:30-18:30 טאוב 401
234107-21 אנליזה נומרית ערן טרייסטר ב 16:30-18:30 טאוב 4
234293-11 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב איליה לסוחין ב 16:30-18:30 אמדו 233
234118-21 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ב 17:30-18:30 טאוב 5
236341-11 תקשורת באינטרנט רן קורצקי ב 17:30-18:30 טאוב 3
236861-11 גיאומטריה נומרית של תמונות גיא רוסמן ב 18:30-19:30 טאוב 401
234218-10 מבני נתונים 1 נאדר בשותי ג 08:30-10:30 טאוב 2
236506-10 קריפטולוגיה אלי ביהם ג 08:30-10:30 טאוב 5
236703-10 תכנות מונחה עצמים טל כהן ג 08:30-10:30 טאוב 7
234123-14 מערכות הפעלה אלכסנדר קריימר ג 08:30-10:30 טאוב 8
234247-12 אלגוריתמים 1 מר גולדהירש יהונתן ג 09:30-10:30 טאוב 3
236341-12 תקשורת באינטרנט רן קורצקי ג 09:30-10:30 טאוב 4
236370-12 תכנות מקבילי ומבוזר עידו גונן ג 09:30-10:30 טאוב 6
234107-20 אנליזה נומרית אברהם סידי ג 09:30-12:30 טאוב 9
236334-13 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ג 10:30-11:30 אמדו 231
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות ג 10:30-11:30 0
236350-11 הגנה במערכות מתוכנתות ג 10:30-11:30 5
234319-10 שפות תכנות פרופ חבר גיל יוסף ג 10:30-12:30 טאוב 2
236351-10 מערכות מבוזרות רועי פרידמן ג 10:30-12:30 טאוב 6
236719-10 גיאומטריה חישובית גיל ברקת ג 10:30-12:30 טאוב 4
236508-10 קריפטוגרפיה וסיבוכיות יובל ישי ג 10:30-12:30 טאוב 8
234111-21 מבוא למדעי המחשב מר הס-גרין רזיאל ג 10:30-12:30 אולמן 602
234112-22 מבוא למחשב - שפת סי גרגורי בורודין ג 10:30-12:30 אולמן 309
234114-22 מבוא למדעי המחשב מ' תהילה מייזלס ג 10:30-12:30 אולמן 302
234293-12 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב דנה דרקסלר ג 10:30-12:30 אולמן 605
236343-20 תורת החישוביות איל קושלביץ ג 10:30-12:30 טאוב 3
234293-20 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב נגה צבי ג 10:30-13:30 טאוב 7
236353-12 אוטומטים ושפות פורמליות אריאלה וולושין ג 12:30-13:30 טאוב 3
234325-10 גרפיקה ממוחשבת מירלה בן-חן ג 12:30-14:30 טאוב 6
236342-10 מבוא לאימות תוכנה ארנה גרימברג ג 12:30-14:30 טאוב 9
236603-10 נושאים מתקדמים במ"מ 3 ניר אילון ג 12:30-14:30 טאוב 8
236804-10 סמינר במדעי המחשב 4 פרופ חבר גיל יוסף ג 12:30-14:30 0
234112-12 מבוא למחשב - שפת סי יונתן וגנר ג 12:30-14:30 אולמן 604
234112-24 מבוא למחשב - שפת סי מר אברמוביץ יבגני ג 12:30-14:30 אולמן 708
234127-20 מבוא למחשב בשפת מטלאב יחיאל קמחי ג 12:30-14:30 אולמן 305
234262-22 תכן לוגי משה מלכה ג 13:30-14:30 אולמן 504
236363-12 מערכות מסד נתונים עומר כץ ג 13:30-14:30 טאוב 3
236506-11 קריפטולוגיה עמי פז ג 13:30-14:30 טאוב 5
234114-11 מבוא למדעי המחשב מ' ורד כהן ג 14:30-16:30 אולמן 603
234311-10 פרויקט שנתי בהנדסת תוכנה-שלב א פרופ חבר גיל יוסף ג 14:30-16:30 טאוב 3
234118-13 ארגון ותכנות המחשב חסן עבאסי ג 15:30-16:30 טאוב 5
234262-13 תכן לוגי עידן כהן ג 15:30-16:30 אולמן 504
236719-11 גיאומטריה חישובית מאור גרינברג ג 15:30-16:30 טאוב 4
236760-10 למידה חישובית נאדר בשותי ג 15:30-17:30 טאוב 8
234247-13 אלגוריתמים 1 אלכסנדר נוס ג 16:30-17:30 אולמן 708
234322-11 מערכות קבצים מיכאל וידרמן ג 16:30-17:30 אולמן 502
234325-11 גרפיקה ממוחשבת רועי פורן ג 16:30-17:30 טאוב 9
236351-11 מערכות מבוזרות אלכסנדר ליבוב ג 16:30-17:30 טאוב 4
236360-13 תורת הקומפילציה מיה ארבל ג 16:30-17:30 טאוב 3
236523-11 מבוא לביואינפורמטיקה גב קוסטי עדית גב בודובסקי-טל עינבל ג 16:30-17:30 טאוב 6
234127-11 מבוא למחשב בשפת מטלאב טארק טוקאן ג 16:30-18:30 אולמן 503
234218-20 מבני נתונים 1 רועי אנגלברג ג 16:30-18:30 טאוב 2
236703-11 תכנות מונחה עצמים מר מושקוביץ איל ג 16:30-18:30 טאוב 5
234270-11 ניהול פרוייקטי תוכנה מר אילוז מימוני מיכל ג 17:30-18:30 טאוב 8
234118-20 ארגון ותכנות המחשב שרוני פלדמן ג 17:30-19:30 טאוב 7
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים ד 08:30-09:30 0
234267-11 מבנה מחשבים ספרתיים ד 08:30-09:30 8
236817-10 סמינר בבלשנות חישובית עוזי אורנן ד 08:30-10:30 טאוב 4
234293-13 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב מר וולק בן-לי ד 08:30-10:30 טאוב 7
236703-12 תכנות מונחה עצמים עמית כרמלי ד 08:30-10:30 טאוב 5
234127-13 מבוא למחשב בשפת מטלאב בעז אופיר ד 08:30-10:30 אולמן 603
234141-13 קומבינטוריקה למדעי המחשב שרית בוזגלו ד 09:30-10:30 אולמן 602
234247-14 אלגוריתמים 1 מר גולדהירש יהונתן ד 09:30-10:30 טאוב 9
234319-11 שפות תכנות יואב קנטור ד 09:30-10:30 טאוב 3
236321-11 שיטות בהנדסת תוכנה עלא גנאים ד 09:30-10:30 טאוב 6
234325-11 גרפיקה ממוחשבת ד 09:30-10:30 0
236350-13 הגנה במערכות מתוכנתות ד 09:30-10:30 8
236343-21 תורת החישוביות שחר תמנת ד 09:30-10:30 טאוב 201
234262-12 תכן לוגי משה מלכה ד 10:30-11:30 טאוב 3
236350-10 הגנה במערכות מתוכנתות שרה ביתן ד 10:30-12:30 טאוב 5
236941-10 מבוא לרשתות עצביות יורם ברעם ד 10:30-12:30 טאוב 4
234107-12 אנליזה נומרית אלון בריפמן ד 10:30-12:30 אולמן 602
234247-20 אלגוריתמים 1 שלמה מורן ד 10:30-12:30 טאוב 7
234218-22 מבני נתונים 1 מתן חמיליס ד 11:30-12:30 טאוב 9
236334-12 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ד 11:30-12:30 טאוב 6
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות ד 11:30-12:30 0
234218-23 מבני נתונים 1 נועה קורנר ד 14:30-15:30 אולמן 504
234322-12 מערכות קבצים מירב זהבי ד 14:30-15:30 טאוב 7
236343-12 תורת החישוביות שחר תמנת ד 14:30-15:30 טאוב 3
236363-13 מערכות מסד נתונים דניאל גרפונקל ד 14:30-15:30 טאוב 5
236941-11 מבוא לרשתות עצביות ניר הרשקו ד 14:30-15:30 טאוב 401
234114-10 מבוא למדעי המחשב מ' רן רובינשטיין ד 14:30-16:30 טאוב 1
234117-10 מבוא למדעי המחשב ח' רון קימל ד 14:30-16:30 טאוב 2
236818-10 סמינר בביואינפורמטיקה פרופ פינטר רון ד 14:30-16:30 טאוב 701
236309-10 מבוא לתורת הצפינה רוני רוט ד 14:30-16:30 טאוב 6
236801-10 סמינר במדעי המחשב 1 הדס שכנאי ד 14:30-16:30 טאוב 8
234111-11 מבוא למדעי המחשב מר קפלן אבי ד 14:30-16:30 אולמן 503
234112-13 מבוא למחשב - שפת סי חביאר טורק ד 14:30-16:30 אולמן 310
234112-23 מבוא למחשב - שפת סי משה גבל ד 14:30-16:30 טאוב 4
234114-23 מבוא למדעי המחשב מ' תומר ארזי ד 14:30-16:30 0
234122-12 מבוא לתכנות מערכות נטע אלעד ד 14:30-16:30 טאוב 9
234247-21 אלגוריתמים 1 גב אלגרבלי נועה ד 15:30-16:30 טאוב 7
234319-12 שפות תכנות מתן לוי ד 15:30-16:30 אולמן 708
236334-11 מבוא לרשתות מחשבים רן בן-בשט ד 15:30-16:30 טאוב 3
236350-13 הגנה במערכות מתוכנתות ד 15:30-16:30 0
236990-11 מבוא לעיבוד אינפורמציה קוונטית מר ניר-צבי כפיר ד 15:30-16:30 טאוב 401
236350-12 הגנה במערכות מתוכנתות ד 15:30-16:30 5
236309-11 מבוא לתורת הצפינה ארטיום שרוב ד 16:30-17:30 טאוב 6
236524-10 פרויקט בביואינפורמטיקה פרופ פינטר רון ד 16:30-18:30 טאוב 701
236698-10 הבטחת איכות תוכנה דניאל גלין ד 16:30-18:30 טאוב 3
234123-13 מערכות הפעלה עומרי איזנקוט ד 16:30-18:30 טאוב 7
234127-12 מבוא למחשב בשפת מטלאב ישראל גוטר ד 16:30-18:30 אולמן 503
236827-10 סמינר במערכות מחשבים דן צפריר ד 16:30-18:30 טאוב 8
234123-10 מערכות הפעלה דר רסקין לאוניד ה 08:30-10:30 טאוב 2
234112-14 מבוא למחשב - שפת סי ה 08:30-10:30 0
234262-21 תכן לוגי עידן כהן ה 09:30-10:30 אולמן 504
236342-11 מבוא לאימות תוכנה יעל מלר ה 09:30-10:30 טאוב 3
236343-14 תורת החישוביות ארז דרוק ה 09:30-10:30 טאוב 6
236370-13 תכנות מקבילי ומבוזר ערן גלעד ה 09:30-10:30 טאוב 5
236321-12 שיטות בהנדסת תוכנה עלא גנאים ה 09:30-10:30 טאוב 4
236353-10 אוטומטים ושפות פורמליות שמואל זקס ה 10:30-12:30 טאוב 1
236360-10 תורת הקומפילציה ארז פטרנק ה 10:30-12:30 טאוב 2
236602-10 נושאים מתקדמים במ"מ 2 פרופ נאור יוסף ה 10:30-12:30 טאוב 4
236803-10 סמינר במדעי המחשב 3 מיכאל קמינסקי ה 10:30-12:30 טאוב 701
234112-33 מבוא למחשב - שפת סי ראובן שטראוס ה 10:30-12:30 טאוב 9
234122-13 מבוא לתכנות מערכות נועם שגב ה 10:30-12:30 טאוב 3
234293-21 לוגיקה ותורת הקבוצות למדעי המחשב גל כהן ה 10:30-12:30 טאוב 7
236610-10 נושאים מתקדמים במ"מ 10 אלפרד ברוקשטיין ה 10:30-12:30 טאוב 8
234319-13 שפות תכנות יואב קנטור ה 11:30-12:30 טאוב 5
234141-14 קומבינטוריקה למדעי המחשב איל שולמן ה 12:30-13:30 אולמן 603
236353-11 אוטומטים ושפות פורמליות ליאת פטרפרוינד ה 12:30-13:30 טאוב 6
234111-12 מבוא למדעי המחשב אנסטסיה דוברובינה ה 12:30-14:30 אולמן 604
234112-21 מבוא למחשב - שפת סי מר צור ינון ה 12:30-14:30 אולמן 501
234112-30 מבוא למחשב - שפת סי תמיר לוי ה 12:30-14:30 אולמן 309
234114-21 מבוא למדעי המחשב מ' יעל ארז ה 12:30-14:30 אולמן 504
234117-12 מבוא למדעי המחשב ח' אבישי גרץ ה 12:30-14:30 אולמן 708
236703-13 תכנות מונחה עצמים מר מושקוביץ איל ה 12:30-14:30 טאוב 5
234218-21 מבני נתונים 1 נועה קורנר ה 13:30-14:30 טאוב 4
236360-11 תורת הקומפילציה עדי סוסנוביץ ה 13:30-14:30 טאוב 6
234127-10 מבוא למחשב בשפת מטלאב אהוד ריבלין ה 13:30-15:30 טאוב 2
234301-10 פרויקט בעיבוד נתונים ה' יצחק בוסל ה 13:30-16:30 טאוב 3
236327-10 עיבוד תמונות ואותות במחשב אלפרד ברוקשטיין ה 14:30-16:30 טאוב 8
236813-10 סמינר באלגוריתמים ראובן בר-יהודה ה 14:30-17:30 טאוב 4
236327-11 עיבוד תמונות ואותות במחשב יעל ארז ה 16:30-17:30 טאוב 8
234112-91 מבוא למחשב - שפת סי ה 16:30-18:30 0