יום מחקר ללימודי מוסמכים  בפקולטה למדעי המחשב

 

בעקבות ההצלחות של ימי המחקר הקודמים של הפקולטה נקיים יום מחקר נוסף השנה.

 (ראו    http://www.cs.technion.ac.il/news/2007/211/ http://www.cs.technion.ac.il/news/2009/305/ )

 

מטרת יום המחקר - חשיפת המחקר של הסטודנטים לתוארים שני ושלישי. יום המחקר יתקיים ביום שלישי, 21 ביוני בלובי בניין הפקולטה, בשעות 15:00-17:30, ובו יציגו סטודנטים את מחקריהם בפני עמיתיהם בפקולטה ואנשי מו"פ מהתעשייה. ההצגות יהיו בפורמט של פוסטרים וניתן (ואף רצוי) ללוות את הפוסטר בהדגמה חיה ממחשב.

 

למפגש יוזמנו הסטודנטים לתארים גבוהים בפקולטה וחברי הסגל, מתעניינים מתואר ראשון, וכן חברות היי-טק החברות ב'חוג ידידי הפקולטה' (Industrial Affiliates Program – IAP). יום זה יאפשר למשתלמים להכיר את עבודותיהם של חבריהם ללימודים ותחום עיסוקם, ומהווה הזדמנות פז להרחיב את ידיעותיהם בתחומים שונים בחזית המחקר במדעי המחשב.  לנציגי התעשייה, חברי חוג ידידי הפקולטה, יאפשר יום המחקר להעמיק את ההיכרות עם משתלמי הפקולטה ועם מחקריהם.  לסטודנטים לתואר שני בתחילת דרכם, ולמתעניינים בלימודים לתארים גבוהים, יאפשר יום המחקר היכרות עם שטחי המחקר הקיימים בפקולטה וישרת אותם במציאת נושא מחקר מתאים ומעניין.  כמו כן, יאפשר המפגש לסטודנטים המציגים לקבל משוב על מחקריהם, הן מחבריהם בפקולטה וחברי סגל, והן מנציגי התעשייה.

 

הפקולטה מזמינה את כל הסטודנטים לתארים שני ושלישי אשר להם נושאי מחקר, להציג את עבודתם ביום המחקר. וועדה מטעם הפקולטה תבחר בזמן האירוע את הפוסטרים הטובים ביותר (מבחינת תכנם, צורת עריכתם והיכולת להעביר את תמצית המחקר באופן אפקטיבי) ותעניק מספר פרסים כספיים בני 500-1500 ₪ לפוסטרים הטובים ביותר. בנוסף, יזכו פוסטרים אלה לכתבות סקירה בגיליון הקרוב של מגזין הפקולטה, והם יוצגו ברחבי הפקולטה בשנה הקרובה. (ניתן לראות פוסטרים משנים קודמות בחדר העיון).

 

אנו קוראים לכל  הסטודנטים לתארים גבוהים בפקולטה להירשם להשתתפות פעילה (דהיינו, הצגת פוסטר) ביום המחקר עד לתאריך 26/5/2011 ע"י משלוח דואר אלקטרוני לירדנה קולט (yardena@cs) שיכלול את כותרת הפוסטר. ההרשמה מהווה התחייבות להשתתפות.  על כל משתתף להכין קובץ בפורמט PDF שיכיל את תכולת הפוסטר. הפוסטרים ימסרו לדפוס במרוכז ע"י (ועל חשבון)  הפקולטה.

 

לו"ז

 

·         מועד אחרון להרשמה:                                  26/5/2011

·         מסירת קובץ PDF סופי לדפוס                      12/6/2011    10:00 AM                     

·         יום מחקר                                                  21/6/2011

 

 

פרטים נוספים לגבי הכנת הפוסטר ודוגמאות לפוסטרים משנים קודמות ניתן למצוא ב-

 

 http://www.cs.technion.ac.il/~danny/TMP/posters/Poster-Ins-2011.htm11.doc

 

הכתבה על יום המחקר הראשון בגליון מס' 3 (עמ'  18-25) של מגזין הפקולטה:

http://www.cs.technion.ac.il/magazine/03/Homepage03.pdf